Bourse24 Ads 97
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24

دیوید باخ، کارشناس و مشاور مالی در کتاب خود می‌نویسد: ثروتمند شدن چیزی جز اجرای یک طرح سیستماتیک پس‌انداز و سرمایه‌گذاری نیست. اگر شما یک زوج هوشمند باشید، شک نکنید که ثروتمند خواهید شد.
به گزارش اقتصاد نیوز؛ او در کتاب خود می‌نویسد: شما برای پولدار شدن نیاز به سرمایه اولیه ندارید، تنها نیاز است که تصمیم درست را بگیرید و آن را اجرا کنید.

برای آنکه سادگی پولدار شدن طی زمان مشخص شود، باخ یک جدول تهیه کرده است که نشان می‌دهد برای آنکه بتوانید در سن ۶۵ سالگی ثروتی یک میلیون دلاری داشته باشید، لازم است روزانه، ماهانه و یا سالیانه چقدر پس‌انداز کنید.

این چارت با فرض اینکه شما در ابتدا هیچ پس‌اندازی ندارید و با تکیه بر بازده‌ ۱۲ درصدی سرمایه‌گذاری در هر سال تهیه شده است.

 اگر چه اعداد داخل این جدول به دلیل اینکه اثر مالیات و… در آن نادیده گرفته شده است، چندان دقیق نیست اما چشم‌انداز چگونه پولدار شدن را برای شما ترسیم می‌کند؛ بویژه آنکه اگر پروسه سرمایه‌گذاری و پس‌انداز زودتر آغاز شود.

زمانی که به جدول زیر نگاهی می‌اندازید شاید این تصمیم را بگیرید که پول قهوه روزانه خود را برای میلیونر شدن پس‌انداز کنید. جدول زیر نشان می‌دهد که شما برای آنکه در سن ۶۵ سالگی یک میلیون دلار پول داشته باشید نیاز دارید در چه سنی چقدر سرمایه گذاری کنید.
 

 

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24