Bourse24 Ads 40
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 42
تبلیغ بورس24

با حمایت بانک ایران‌ زمین و در راستای اجرای مسئولیت‌ اجتماعی سازمانی، دو مدرسه به نام فرزندان ایران زمین در مناطق محروم استان خوزستان احداث و افتتاح شد...

افتتاح دو مدرسه در راستای مسئولیت اجتماعی بانک ایران زمین

بورس24 : با حمایت بانک ایران‌ زمین و در راستای اجرای مسئولیت‌ اجتماعی سازمانی، دو مدرسه به نام فرزندان ایران زمین در مناطق محروم استان خوزستان احداث و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی؛ با حمایت بانک ایران زمین ساخت دو مدرسه در مناطق محروم استان خوزستان اجرا شد و طی اعلام سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان، مدارس مذکور از ابتدای ماه مهر سال جاری به بهره‌ برداری رسید.

در مراسم افتتاحیه که با حضور مدیران امور شعب استان ها و روابط عمومی و مدیر منطقه خوزستان و لرستان بانک ایران زمین و مسئولین کشوری در فضایی صمیمی و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد ، به طور رسمی این مدارس آغاز به کار کردند.

حضور جمع پرشماری از مدیران و مسئولان ارشد استانی و محلی در کنار مدیران این بانک، زمینه گفت‌وگوهای سازنده و بررسی مجاری دیگر خدمت‌رسانی از سوی این نهاد مالی را برای استان فراهم کرد و منتهی به کمک‌رسانی حداکثری از سوی طرفین گردید.

عبدالمجید پورسعید مدیر عامل بانک ایران زمین اجرای طرح های حمایتی در قالب مسئولیت اجتماعی را یکی از اولویت های مهم بانک برشمرد و گفت: سازمان ها با اختصاص بودجه حمایتی در قالب اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی می توانند اقدامات موثری در کشور و مناطق محروم از جمله احداث مدرسه، بیمارستان، مسکن و همینطور در بخش محیط زیست کشور انجام و به بهره برداری برسانند.

سید حسن سلطانی فیروز رئیس هیات مدیره بانک ایران زمین بر استمرار حمایت های مالی این بانک در احداث مراکز آموزشی و مدارس تاکید کرد و افزود: بانک ایران زمین طی سال های گذشته در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت مداوم داشته است.

سلطانی فیروز تاکید کرد: یکی از راه های موثر در پیشرفت تولید داخلی و توسعه اقتصاد کشور ارتقا سطح علمی فرزندان کشورمان است.

مجتبی شیروانی قائم مقام مدیر عامل بانک ایران زمین عمل به مسئولیت اجتماعی شرکتی را مهم دانست و افزود: شرکت ها باید مانند یک شهروند که در جامعه حضور دارند نسبت به کنش‌ های اجتماعی حساس بوده و در کنار شهروندان در مسیر تغییر و بهبود شرایط زندگی تلاش کنند. ما در بانک ایران زمین همواره سعی خواهیم کرد پاسخ مناسبی به درخواست‌ های مخاطبین و مشتریان خود برای همراهی اجتماعی بدهیم.

حسینی کنارویی مدیر امور شعب استان های بانک ایران‌زمین در این مراسم گفت: حمایت از علم و آینده‌ سازان میهن عزیزمان، افتخار بزرگی است که نصیب این نهاد مالی شده است. خوشحالیم که توانستیم در استان زرخیز خوزستان، قدمی کوچک برای دانش آموزان برداریم.

وی افزود: خدمت‌ رسانی بانک ایران‌زمین به مردم شریف استان خوزستان به ساخت مدرسه محدود نمی‌شود و در آینده اقدامات حمایتی بیشتری در حوزه عمل به مسئولیت‌ اجتماعی انجام خواهیم داد.

حسینی کنارویی اضافه کرد: عزم جدی برای محرومیت‌زدایی و گسترش عدالت اجتماعی وجود دارد و نهادهای مالی پیشرو بیش ‌از پیش خود را خادم وطن و حامی تولیدکنندگان و نخبگان علمی کشور می‌ دانند.

او ادامه داد: از این‌ رو بانک ایران‌ زمین با کارنامه قابل دفاعی که در همه‌ گیری کرونا از خود بر جای گذاشته است، مصمم است در چرخه رونق اقتصادی و حمایت از مشتریان خویش، نقش کلیدی خود را ایفا کند.

سید محمد حسین استاد، مدیر امور روابط عمومی بانک با حضور در این مراسم ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و آرزوی سلامتی و توفیق برای دانش آموزان منطقه گفت: خوشبختانه با تسریع واکسیناسیون عمومی و واکسینه شدن تعداد پر شماری از دانش آموزان، این عزیزان می‌ توانند با حضور در مدرسه و کلاس درس، حرکت در مسیر علم‌ آموزی را با جدیت بیشتر از سر بگیرند.

مدیر امور روابط عمومی بانک تصریح کرد: هر کجا چراغ علم روشن شود و پرچم دانش و آگاهی بالا برود، بیرق جهل و خرافات و تعصب فرو می‌افتد و زمینه رشد و توسعه پایدار در آن منطقه فراهم می‌ شود.

وی خاطرنشان کرد: استان بزرگ و راهبردی خوزستان ظرفیت‌ های چند وجهی و عظیمی دارد و بانک ایران‌ زمین خرسند است که می‌ تواند قدمی هر چند کوچک در جهت پیشرفت علمی مردم شریف این خطه بردارد.

وی با بیان اقدامات انجام گرفته بانک ایران زمین در حوزه مسئولیت اجتماعی تاکید کرد: بر اساس تصمیم هیات مدیره بانک به جای تبلیغات و اطلاع رسانی عرف نظام بانکی در سال های اخیر تلاش شده است، در سه حوزه محیط زیست، مدرسه سازی و حمایت از کودکان بی سرپرست با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدامات موثری انجام گیرد که ساخت این دو مدرسه و همچنین خانه بهداست در حال ساخته از جمله اقدامات گفته شده است.

یادآور می‌ شود؛ با موافقت هیات مدیره بانک ایران زمین، برای 350 نفر از دانش آموزان این دو مدرسه، کیف و لوازم‌ التحریر تهیه و در روز مراسم از طرف بانک به این عزیزان تقدیم شد.

در این مراسم حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین منصوری نماینده ولی‌ فقیه و امام‌ جمعه شهرستان شادگان، دکتر صبری پور فرماندار شهرستان شادگان، قربانی مدیر کل نوسازی مدارس، فاضلی رئیس آموزش‌ و پرورش شهرستان شادگان و برادر سردار شهید علی هاشمی از دیگر میهمانان در این مراسم بودند.

زیبا صالح پور و هیأت همراه نیز به نمایندگی از جمعی از خیرین مدرسه‌ ساز در این مراسم حضور داشتند. این مراسم مزین به حضور دانش آموزان، اولیا و مربیان و سایر طیف‌ های مردمی منطقه نیز بود. 

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 18
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 20
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 29
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 30
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24