Bourse24 Ads 97
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24

نماینده روسیه در سازمان‌ های بین‌ المللی مستقر در وین در توییتی اعلام کرد، نشست‌ های غیر رسمی مشارکت‌ کنندگان در برجام در قالب‌ های مختلف به منظور آمادگی برای از سرگیری مذاکرات وین، آخر هفته جاری (شنبه و یکشنبه) در پایتخت اتریش آغاز می‌ شود...

اولیانوف: اعضای برجام در نشست‌ های غیر رسمی پیش از آغاز مذاکرات وین گفت‌ و گو می‌ کنند

بورس24«میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌ های بین‌المللی مستقر در وین در توییتی اعلام کرد نشست‌ های غیر رسمی مشارکت‌ کنندگان در برجام در قالب‌ های مختلف به منظور آمادگی برای از سرگیری مذاکرات وین، آخر هفته جاری (شنبه و یکشنبه) در پایتخت اتریش آغاز می‌ شود. 

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی از برگزاری نشست‌های غیررسمی اعضای برجام در قالب‌های مختلف در وین در روزهای شنبه و یکشنبه پیش از مذاکرات روز دوشنبه خبر داد.   

«میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در توییتی اعلام کرد نشست‌های غیررسمی مشارکت‌کنندگان در برجام در قالب‌های مختلف به منظور آمادگی برای از سرگیری مذاکرات وین، آخر هفته جاری (شنبه و یکشنبه) در پایتخت اتریش آغاز می‌شود.

پیش‌ تر، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی در توئیتی در مقایسه رویکرد و اقدامات آمریکا/ تروئیکای اروپا و جمهوری اسلامی ایران نوشت: در آستانه گفت‌وگوهای وین، آمریکا و تروئیکای اروپایی بیانیه‌های متقلبانه صادر می‌کنند، بر تحریم‌ها می‌افزایند، روایت‌های تحریف‌ شده سرهم می‌کنند، در برابر تهدیدات اسرائیل سکوت می‌ کنند. 

منبع خبر: انتخاب

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24