Bourse24 Ads 97
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24

شرکت پتروشیمی شیراز در راستای تحقق اهداف جمهوری اسلامی در زمینه خودکفایی در حوزه فناوری و همچنین دستیابی به اصول مندرج در سند چشم انداز بیست ساله کشور در روزچهار شنبه مورخ 10 آذر ماه 1400  با شرکت صنایع الکترونیک شیراز (صا ایران) تفاهم نامه همکاری امضا نمود.

شرکت پتروشیمی شیراز و صنایع الکترونیک شیراز تفاهمنامه همکاری امضا کردند

بورس24 : شرکت پتروشیمی شیراز در راستای تحقق اهداف جمهوری اسلامی در زمینه خودکفایی در حوزه فناوری و همچنین دستیابی به اصول مندرج در سند چشم انداز بیست ساله کشور در روزچهار شنبه مورخ 10 آذر ماه 1400  با شرکت صنایع الکترونیک شیراز (صا ایران) تفاهم نامه همکاری امضا نمود.

این تفاهمنامه همکاری میان امین امرائی مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز و محمد مهدی قهرمان ایزدی مدیر عامل شرکت صنایع الکترونیک شیراز در جلسه ای که در سالن کنفرانس شرکت پتروشیمی شیراز برگزار شد به امضا رسید.

بر پایه این گزارش، مشارکت و همکاری در زمینه اجرای پروژه های طراحی ، ساخت و راه اندازی و بومی سازی سیستم ICSS ، طراحی مفهومی و تفضیلی بهینه سازی و مهندسی معکوس زیر ساخت ها و سیستم های اتوماسیون صنعتی از مفاد این تفاهمنامه است.

در این تفاهمنامه، به همکاری دوطرف در زمینه تحقیقات مشترک یا مجزا در خصوص شناسایی خطوط کنترلی و ابزار دقیق موجود وطراحی و تولید و یا تامین سیستم های جدیدتر و مدرن تر مورد نیاز تاکید شده است.

از دیگر مفاد این تفاهمنامه می توان به همکاری در زمینه سیستم های نظارت تصویری و تلکام (زیر ساخت شبکه ،IT، پیجینگ ، ویدئو کنفرانس و...)هوشمند سازی ، حفاظت پیرامونی ، تجهیزات بازرسی و کمک بازرسی و سیستم اعلان حریق هوشمند ، طراحی و تولید و نصب و راه اندازی انواع رادارهای سطح سنج و سیستم مدیریت مخازن ، قطعات مکانیکی و الکترونیکی و ابزار دقیق ، انواع اسکنرشعله و انواع دوربین های حرارتی، تست و کالیبره نمودن ادوات ابزار دقیق با استفاده از امکانات و آزمایشگاه های صا شیراز اشاره نمود.

گالری تصاویر

منبع خبر: روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24