Bourse24 Ads 119
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 120
تبلیغ بورس24

معاون رئیس قوه قضائیه گفت: با توجه به ماده ۳۵ آیین نامه قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سر دفتران و دفتر یاران به زودی مجوز صدور اسناد مالکیت تک برگ توسط دفاتر اسناد رسمی صادر می‌ شود...

صدور اسناد مالکیت تک برگ به دفاتر اسناد رسمی واگذار می‌ شود

بورس24معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با توجه به ماده ۳۵ آیین نامه قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران به زودی مجوز صدور اسناد مالکیت تک برگ توسط دفاتر اسناد رسمی صادر می‌ شود. 

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با توجه به ماده ۳۵ آیین نامه قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران به زودی مجوز صدور اسناد مالکیت تک برگ توسط دفاتر اسناد رسمی صادر می‌ شود. 

حسن بابایی روز پنجشنبه در دیدار با روسای دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق خراسان رضوی در مشهد اظهارداشت:قوه قضائیه باید از دفاتر اسناد رسمی صیانت و حمایت داشته باشد چرا که دفاتر اسناد رسمی می توانند بازوی قوی سازمان ثبت اسناد و املاک باشند متاسفانه گاهی اظهارات غیر کارشناسی در باره دفاتر اسناد رسمی مطرح می‌شود که لازم است از نقش و جایگاه آنها دفاع شود.

وی افزود:روسای این دفاتر باید با ارائه پیشنهادات علمی و کار تحقیقاتی در جهت رفع نواقص موجود و برخی کاستی‌ها به این سازمان کمک کنند البته  از جمله اقداماتی که به این دفاتر کمک می‌کند، برون سپاری است که در این اقدام اصل بر اعتماد است و در این راستا از کمک‌های آنها استقبال می‌کنیم.

برای گرفتن سیگنال خرید امروز روی لینک کلیک کنید.↪️

گفتنی است؛ در این نشست احکام اعضای هیات مدیره جدید کانون سردفتران اسناد رسمی خراسان رضوی از سوی ریاست عالی سازمان ابلاغ شد.

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور همچنین در دیدار با روسای ادارات ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی اظهارداشت: با توجه به ماده 35 آیین نامه قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران به زودی مجوز صدور اسناد مالکیت تک برگ توسط دفاتر اسناد رسمی صادر می‌شود.

برای اطلاع از شرکت مشاور سرمایه گذاری در بورس روی لینک کلیک کنید.↪️

بابایی افزود: استفاده از مدیران جوان، نخبه و آشنا به فناوری‌های نوین در کنار مدیران با تجربه و با سابقه راهکار مناسب برای تحقق مدیریت و کار جهادی است چرا که امروز  یکی از محوری ترین مسائل مطرح شده در سند تحول حرکت به سوی فناوری‌های نوین است.

معاون رئیس قوه قضائیه عنوان کرد: در راستای تعیین راهبرد و برنامه برای رسیدن به موفقیت،نهادینه شدن برنامه ریزی و تعیین برنامه عملیاتی و راهبردهای اجرایی در قوه قضاییه در اولین اقدام چالش‌های پیش روی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور باید شناسایی شود و با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین این چالش‌ها را رفع کنیم.

برای دیدن اخبار بورس امروز روی لینک کلیک کنید↪️

وی با بیان این مطلب که تلاش می‌ کنیم با هوشمندسازی فرآیندها علاوه بر کاهش حضور مردم در ادارات نقش مهمی در افزایش سلامت اداری داشته باشیم افزود: همان طور که در زمان جنگ بسیاری از فرماندهان ما را جوانانی مانند شهید باکری‌ها تشکیل می‌ دادند که در برابر ابرقدرت‌ های جهان سربلند و پیروز شدند در شرایط حاضر هم باید به جوانان اعتماد کرد.

منبع خبر: تسنیم

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 111
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 118
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24