Bourse24 Ads 21
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 35
تبلیغ بورس24

صنعت ساختمان و شرکت های فعال در آن جزء کم حاشیه ترین سهم های بازار سرمایه هستند. این شرکت ها اغلب بازدهی های کمی را برای سهامداران خود داشته اند. بورس ٢۴ در خصوص روند قیمتی این سهم ها و همچنین ادامه روند آن ها با معاون مالی شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن به گفتگو نشست که به شرح زیر است.

بازارگردان برای زیرمجموعه های «ثمسکن»

حنظله فندرسکی معاون مالی شرکت سرمایه گذاری مسکن در خصوص روند قیمتی سهام شرکت و زیر مجموعه ها گفت: سرمایه گذاری مسکن در تلاش است تا بتواند برای زیرمجموعه های خود بازارگردان در نظر بگیرد. این مجموعه برای شرکت های زیر مجموعه خود همچون ثالوند ثتران و ثپردیس بازارگردان ترتیب داده است.

وی ادامه داد: شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، پیرو مجوز فعالیت و درخواست «صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی سپهر بازار سرمایه» از فرابورس ایران مبنی بر بازارگردانی در نمادهای معاملاتی «ثتران1»، «ثپردیس1» و «ثالوند1» که در زمره شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن به‌شمار می‌روند و قابل معامله در بازارهای اول و دوم فرابورس ایران هستند.

وی افزود: بازارگردانی در نمادهای معاملاتی مذکور با استفاده از روش مبتنی بر حراج، از روز یکشنبه مورخ 16 آذر ماه 1399 آغاز شد.

فندرسکی اظهار امیدواری کرد: با این موضوع امیدواریم که روند قیمتی سهم های مورد نظر هدفمند باشد و از اصل نقد شوندگی پیروی نماید.

وی تاکید کرد: دوره این بازارگردانی 6 ماهه بوده و دامنه مظنه آن ها 3 درصد است.

فندرسکی در مورد وضعیت شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن نیز عنوان کرد: شرکت در شرایط مساعدی بوده و مطابق با گزارش های منتشر شده در سامانه کدال وضعیت مجموعه گروه سرمایه گذاری مسکن مناسب است و روزهای خوبی در انتظار آن ها خواهد بود.

معاون مالی گروه سرمایه گذاری مسکن گفت: برنامه بازارگردانی و توجه به سهام شرکت های ثمسکن از جمله اقدامات مهم بوده که اجرایی شده و این رویه ادامه خواهد داشت.

منبع خبر: سازمان تحلیلی - خبری بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 20
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 22
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 24
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 29
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 30
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 34
تبلیغ بورس24