Bourse24 Ads 215

• رسول کریمی....
    رسول کریمی.... ارسال پاسخ

با سلام

تاصیکو

برای بلند مدت بسیار خوب است

موفق باشید

1398/04/08 ساعت 19:30
    • tamoje
      tamoje

سلام آقای کریمی نظر شما در مورد ونیرو چیست با تشکر از راهنمایی شما

• خانوم طبرستانی
      خانوم طبرستانی

سلام وخداقوت، نظرتون در مورد هدف قیمتی تاصیکو چنده؟؟
      واگر امکانش هست آیدی کانالی که فرمودین رو بگذارید. سپاس از نظرات مثبت و بدون چشم داشت شما
      موفق باشید

• رسول کریمی....

با سلام

نحوه معاملات تابلوی "ب " و "ج " بازار پایه
    نحوه معاملات تابلوی "ب " و "ج " بازار پایه
    مشابه بازار پایه عادی است، معاملات این بازار با انجام دو مرحله حراج ناپیوسته می‌باشد:

مرحله اول ( از ساعت 8:30 تا 9:00 صبح ، پیش‌گشایش و با دامنه نوسان قیمتی حداکثر 10 درصدی است) و راس ساعت 9:00 گشایش به روش حراج ناپیوسته صورت می‌گیرد.

مرحله دوم ( از ساعت 12:00 تا 12:30 خواهد بود و در نهایت مرحله گشایش به روش حراج ناپیوسته راس ساعت 12:30 انجام می‌شود.)

دامنه نوسان روزانه قیمت در این تابلو %10 است.

معاملات تابلوی «پایه ج»

معاملات این تابلو با انجام دو مرحله حراج ناپیوسته صورت می‌گیرد با این تفاوت که نوسان روزانه قیمت سهام دامنه و محدودیتی ندارد. ضمن آنکه معاملات بین دو حراج نیز با قیمت ثابت کشف شده در آخرین حراج ناپیوسته خواهد بود.

"توجه داشته باشید دادوستد سهام و حق تقدم خرید سهام در این تابلو تنها در سه روز معاملاتی هفته شامل روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ممکن است

شركت فارسیت اهواز (سفاسی) - بازار پایه ب فرابورس

بعد از ان افزایش قیمت بسیار خوبی که انجام شد وان افزایش سرمایه سنگین وحمایت بسیار خوبی که در روز باز گشای انجام شد

فعلا در قیمتهای 165 تا تا 175 نوسان دارد ومیان مدت در صورتی که در قانون بازار تغیری رخ ندهد تا 210 قابل صعود است

حمایت سهم 155 است

اما می شود در قیمتهای 190 یک پله خارج شد

نوسازی‌وساختمان‌تهران‌ (ثنوسا)

یک پله می شود در قیمتهای بالای 130 کسب سود کرد

نحوه معاملات نشان می دهد که حمایت سهم در قیمت 115 است

ومقاومت سهم 143

فعلا کمی نقد باشی بد نیست

تصمیم با شما

• کیخا
      کیخا

جناب آقای کریمی ضمن سلام. خواهش میکنم نظرتون رو نسبت به " فسرب " " سفارس " و ثعمرا و سمگا بدید. ثعمرا رو 4شنبه و بیه رو امروز یکشنبه خریدم. ممنون میشم شما یا هر دوست دیگه ای نظر بدید.

• تازه وارد 61
    تازه وارد 61 ارسال پاسخ

با سلام خدمت بچه های تالار
    دوستان من تمام سرمایه زندگیم 200 میلیون هستش و تازه وارد بورس شدم و به پیشنهاد یکی از دوستان همه سرمایه ام را دو نماد ثنوسا و سفاسی خریدم که ثنوسا 20 درصد داخل سود و سفاسی 11 درصد داخل ضرر هستم خواهش میکنم اگه تحلیلی یا پیشنهادی برای نگهداری یا فروش و خرید سهام دیگر مد نظر شما هستش لطفا کمکم کنید مخصوصا شما آقای رسول کریمی لطفا مرا راهنمایی بفرمایید خیلی نگران سرمایم هستم . خیلی ممنونم

1398/04/07 ساعت 19:30
    • Mahur
      Mahur

سلام بنظر بنده تا میتوانید در مجامع افزایش سرمایه شرکت کنید. مثلا دبالک که پنجشنبه دو مجمع تقسیم سود و افزایش سرمایه دارد و همچنین سخوز که یکشنبه هفته آینده مجمع افزایش سرمایه دارد. بنده سیاستم شرکت در افزایش سرمایه هاست که خدا رو شکر تا کنون خوب بوده.

• رضا حجازی
      رضا حجازی

توصیه خوبی به شما نشده .بخصوص سفاسی.ساختمانیها هم در وضعیت خوبی نیستند.قبل از خرید یک تحقیقی در مورد سهم میکردی .چشم بسته نمیشه خرید کرد.باید سبد سهام درست میکردی.شامل پتروشیمیها ,فلزات اساسی , سرمایه گذاری ها و ......یک مقدار نقدینگی همیشه داشته باش برای استفاده از موقعیتها.به صورتهای مالی ,سود و زیان و...توجه کن.

• گلها
    گلها ارسال پاسخ

سلام دوست عزیزی که در مورد تلیسه پرسیدی،من هم دوست دارم ورود پیدا گنم به این سهم ،خواستم بظرسم شما کی وبا جه قیمتی ورود گردید؟ممنون
    ضمنا از بقیه همراهان عزیز هم اگه راهنمایی دارند لطف کنند.

• رسول کریمی....

با سلام

تاپیکو وغدیر

برای بلند مدت ومیان مدت خوب است

• bigman
      bigman

باعرض سلام خدمت شما بزرگوار نظرتون درباره تاصیکو چی هستش برای میان مدت وبلند مدت مچکرم

• bigman
      bigman

بزرگواریه خواهش دیگم داشتم که به من بگید که چجوری سوالمو بنویسم که ثبت بشه وهمه ببینن و نظربدن چون من تازه وارد سایت شدم با تشکرازشما

• رسول کریمی....
      رسول کریمی....

با سلام

در قسمت مطالب عمومی بنویسید

بعد

پایین قسمت مطالب از مربوط به بخش : مطالب عمومی را انتخاب کن
      بعد

در قسمت قابل مشاهده برای : گزینه تمامی بینندگان سایت را انتخاب کن

بعد

گزینه ثبت

موفق باشید

• رسول کریمی....

با عرض سلام وادب خدمت تمام عزیزان

در این تالار اگر سهمی را معرفی کنم برای خرید این را می دانیم که دو روز باید

صف فروش جم کنیم یادم هست سال گذشته

شیران

را برای خرید معر فی کردم در قیمت ۳۶۲که فردا از صف خرید تا صف فروشی سهم را
    اوردند پایین با اینکه سهمی زیادی هم خریدیم که افت نکند باز صف فروش شد

دقیقا سهم را تا ۳۲۹اوردنند پایین اما ما خریدیم وحمایت کردیم
    یادم هست تعدادی در همین تالار لبخند می زدند وگفتند...................

اما خوب حمایت کردیم

خود بنده چند بار خرید شیران را در جلسه به بعضی از عزیزان معرفی کردیم که خوب جواب داد

حالا ۱۲۰۰را رد کرده حدود۴برابر

در کل عزیزانی هستند که کمی در سهم های پیشنهادی ................. واز صعود سهم ...

خیلی از سهامهای دیگر بودنند که معرفی کردیم وهمین اتفاق برایشان رخ داد

امابعد ۴تا۵برابر شدنند

بهتر است در معرفی سهمی زیاد تاکید نکنیم

وارام ارام سهم مورد نظر خود را بالا ببریم

کانالی هم معرفی کردیم که همین تعداد در ان عضو شوند ولی ظاهرا نمایش داده نشد برای عزیزان

موفق باشید

1398/04/06 ساعت 19:30
    • طلوع صبح
      طلوع صبح

اختلاف نظر من با دوستتون جناب نگاه مثبت همین جا است. اگر به جای شیران برکت خریده بودید چی میشد.

• fereidoon agazadeh
      fereidoon agazadeh

بادرود به شما، انشااله که دوستان را از پیشنهادهای مفیدتان محروم نکنید.

• رسول کریمی....

با سلام

علی اقا

چقدر سرمایه داری

تا بهتر راهنمای کنیم

• سججاد
      سججاد

آقای کریمی من 100 تومن سرمایه دارم، چه سهمی پیشنهاد میدی، اون کانالی که معرفی کردین آیدیش چی هست

• فراوانی
      فراوانی

عزیز میتونم صحبتی با هاتون داشته باشم

• رسول کریمی....

گزارش روز/ ماجرا چیست؟!

از سوی دیگر، در حالی که اخیرا «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مدعی شد که «اینستکس» ابزار مالی ویژه اروپا با ایران آماده عملیاتی شدن است، دو رسانه غربی نیز امروز مدعی شده‌اند کشورهای اروپایی قصد دارند ظرف روزهای آینده به منظور تسهیل تجارت بین اتحادیه اروپا و ایران، آغاز به کار یک خط اعتباری چند میلیون یورویی را اعلام کنند. روزنامه انگلیسی «گاردین» این اقدام را آخرین تلاش اتحادیه اروپا برای جلوگیری از «خروج ایران» از توافق هسته‌ای توصیف کرده و مدعی شده که این تلاش احتمالاً ناکام خواهد ماند. روزنامه وال استریت ژورنال نیز ادعا کرده است که کشورهای اروپایی آماده‌اند تا چند میلیون یورو به عنوان سرمایه اولیه به این کانال تزریق کنند.

حال باید منتظر ماند و دید که مشخصه های این خط اعتباری چیست، ولی آنگونه که به نظر می رسد این خط اعتباری قادر به
    *****************************************************************************************************8
    تحقق خواسته های برجامی ایران نخواهد بود و همانطور که بارها مقامات تهران گفته اند، تصمیم ایران در برداشتن گام بعدی
    جدی است و عقبگرد و صبری در کار نیست

• سال 1396
    سال 1396 ارسال پاسخ

سلام دوستان لطفا در مورد تاپیكو وغدیر اظهارنظر فرمایید

• رسول کریمی....

با سلام

اقایان وخانمهای عزیز

0000000000

جناب نگاه مثبت یکی از بهترین تحلیل گران است که در صنعت دارو فعالیت می کند

جناب نگاه مثبت یا بهتر بگویم جناب مهندس......

سهامهای خوبی را معرفی کردنند اما شما به دید نوسان نگاه می کنید

برای همین است که احتمالا سود های کمی از سهامهای پیشنهادی ایشان بر ده اید

کمی بهتر مطالب ایشان را برسی کنید

برایتان بگویم ایشان یکی از صادق ترین افرادی هست که من در بازار سرمایه می شناسم

سهمی که ایشان معرفی می کند را برای بلند مدت برسی کنید سود خوبی می دهد

موفق باشید

1398/04/04 ساعت 19:30
    • طلوع صبح
      طلوع صبح

فکرکنم ایشان همشهری شما باشند.

• jalali
      jalali

.مطالب کاربرنگاه مثبت بیشترحالت تبلیغاتی دارد وبصورت پیشنهادی وبیطرفانه مثل مطالب خیلی ازکاربران دیگرنیست

1398/04/05 ساعت 19:30
    • fereidoon agazadeh
      fereidoon agazadeh

خداوند زنده و سلامت نگهدارد شما و جناب مهندس نگاه مثبت را ،تاب و تحمل همه یکسان نیست و حتی استراتژی سهامداری افراد متفاوت است با توجه به نیت پاک شما آقایان ،شما محبت میکنید و سهم یا سهامی را معرفی مینمائید دیگر ضامن بهشت و جهنم سهم که نیستید ،من کاربر بورس 24 هستم سهامی در سیگنالهای روزانه معرفی شده اند که صعودی بوده و بعضی نزولی ،خرید سهم به عهده من است و من هستم که تصمیم میگیرم که بخرم یا نخرم و حرجی به کسی ندارد یعنی اینکه مسئولیت سهم متوجه خریدار سهم است ونه شخص دیگر.

• رسول کریمی....

با سلام

سهامهای که بنده اینجا معرفی می کنم هم نوسانی هست هم بلند مدتی

پس اگر سهمی معرفی کردیم هم نوسان بگیرید هم به دید بلند مدت نگاه کنید

خیلیها در این بازار حاضر هستند پول خوبی بدهند تا یک سهم خوبی به انها معرفی شود

اما ما دنبال پول نیستیم اینقدر خدا به ما داده که...........

یک خاطره تعریف کنم

سال گذشته بود بنده خدای امد واز ما راهنمای خواست که ضرر کردم زیاد سرمایه ام

نابود شده یک راهنمای بفرماید سهمی را معرفی بفرماید تا بخرم تا ضررم جبران شود

به ایشان. شمواد را معرفی کردیم به قیمت ۱۱۰

اما بعد ظاهرا تا ۹۰افت کرد خیلی ناراحت شده بود به ایشان فرمودم حاضرم تمام ضرر شما

را یک جا پرداخت کنم با خواب سرمایه شما طرف قبول نکرد وصبر کرد

حال تماس گرفته کلی تقدیر و تشکرو................

در کل خیلی خوشحال بود

شمواد حالا 80000 ﷼را هم رد کرده

سود بسیار بالای نصیب ان بنده خدا شد

در کل بعضی سهامها را که معرفی می کنیم بلند مدت فکر به انها نگاه کنید

• Someya
      Someya

سلام
      حق با شماس، ولی خب موندن تو سهمی مثه برکت و نگاه نکردن بهش واسه 1یا2 و شایدم 3 سال آینده واسه اونایی خوبه که یه سرمایه خیلی زیادی دارن و اون مقدار شاید واسشون مهم نباشه، ولی یکی که کل سرمایه اش 50-100 و شایدم حتی 20 تومن باشه خب شایدم یکم سخت باشه نتونه تو یک ماه یا 3ماه یه سودی ببره.
      به تمام زوایا و خواب پول و سود و ضرر کردن هم حتی آگاه باشه، ولی واسش سخته فکر کنم.
      به اونایی که سرمایه اندک دارن و آشنایی ندارن هم باید نگاه کنید شما.

• meysey7
      meysey7

حاجی رسول اجرکم عندالله.

• محمود خان
      محمود خان

سلام آقای کریمی می تونم ازوشما یه سیگنال خوب بگیرم

• fereidoon agazadeh
      fereidoon agazadeh

بادرود به شما، در هر حال با توجه به نیت پاک شما انشااله که خداوند بیشتر از آنچه که میخواهید به شما عطا فرماید.

• tamoje
      tamoje

سلام آقای کریمی با تشکر از زحمات شما یک سهم سه ماهه میتوانید معرفی کنید تشکر که 100 درصد داشته باشه

• رضا حجازی
    رضا حجازی ارسال پاسخ

با سلام

خدمت دوست عزیز جناب نگاه مثبت .

در ابتدا عرض کنم خودم سهامدار برکت بودم. ( سال قبل خارج شدم )

فکر میکنم در مورد برکت مطالب زیادی در تالار گذاشتید.

دیروز گفتید قیمت از 150 به 270 رسید .آیا کسی ضرر کرده؟ ( خاطر نشان میکنم عرضه اولیه سهم 220 بود )

دوست من , ما حدود 500 سهم در بازار داریم نمادی را پیدا نمیکنید که افزایش قیمت را تجربه نکرده باشد

این افزایش ها به دلیل شرایط تورمی و کاهش ارزش پول ملی است.

خوب است نیم نگاهی به نمادهای دیگر داشته باشید.بد نیست.

این که شما اینقدر به منافع ما اهالی این تالار اهمیت میدهید جای تشکر و امنتان است.

ولی انچه که مسلم است یکی از گزینه های اصلی در معاملات سهم صورتهای مالی است.

که برکت کارنامه خوبی ارایه نکرده.البته شما توجیهاتی را برایش آورده اید.

سود سال قبل را هم از فروش مقداری زمین (نه شهرک برکت ) تهیه کرد. ( از طرف ستاد بود )

سود زیر مجموعه ها هم که خود بهتر میدانید.90 درصد در زیان هستند. ( مراجعه به صورتهای مالی زیر گروهای برکت ).

در هر صورت ,انشالله که برکت برای شما برکت داشته باشد.

موفق باشید

• masod
      masod

سلام در بورس ۲۴ با کاربر محترم جناب نگاه مثبت آشنایی چندین ساله دارم از زمانی که
      بر خرید سهام وبانک ؛وتوسم اصرار داشتن .و انصافا در زمان رکود سود خوبی را به دنبال داشت
      و معتقدم نام کاربری نگاه مثبت برازنده و بیانگر شخصیت ایشان میباشد..موفقیت در بورس
      و ...برای ایشان و تمامی دوستان آرزومندم....................
      .

• سال 1396
    سال 1396 ارسال پاسخ

سلام
    نگاه مثبت عزیز با توجه به اینكه حق تقدم بركت حدود ٦٠ تومان زیر قیمت است لطفا در مورد قیمت فعلی و اینكه نكهداری و شارژ ١٠٠ تومان یا رفتن به حراج تحلیل تان را بفرمایید

• سال 1396
    سال 1396 ارسال پاسخ

سلام
    دوستان نظرتان را در مورد ولساپا عقب مانده ترین سهم لیزینگی بفرمایید

• ali
    ali ارسال پاسخ

سلام شما سرمایه گذاری در کدامیک را پیشنهاد می دهید؟ 1- بانک 2- بورس 3- خرید ملک 4- صندوق های سرمایه گذاری 5- طلاو ارز

• طلوع صبح
    طلوع صبح ارسال پاسخ

سلام
    جناب نگاه مثبت

این هم از صورتهای مالی برکت. سهمی که برای آن رویا پردازی میکردید.

123 ریال سود سال 97 ، با کاهش 32 درصدی نسبت به سال قبل.

1398/04/03 ساعت 19:30
    • کیخا
      کیخا

خخخخخ.... واقعاً نگاهت خیلی مثبته.
      همه صورتهای مالی برکت منفیه شما چطور ازش سود میسازید؟

• sn56
      sn56

با سلام. نگاه مثبت باید به دلیل تبلیغات پوچ و مکرر بدون دلیل و توجیه برای سهم فعلا بی برکت برکت از حاضرین در این اتاق گفتگو عذرخواهی کند چون چه بسا افراد تازه وارد و نا آگاهی به دلیل همین تبلیغات بی پایه متضرر شده باشنده بخشی از این آسیب به گردن تبلیغات چی است. البته بنده هیچ وقت خودم سمت این سهم نرفته ام ولی شاید دیگرانی متضرر شده باشند.

• jalali
      jalali

سلام.خوب شد گول تبلیغات ایشان نخوردم.

• نگاه مثبت
      نگاه مثبت

sn56 اسمت هم مثل خودتان گمنام است /دایه داغ تر از مادر شدی /خودت یک جایی نشان بده /اتاق گفتگو صرفا بحث و نظر مطرح می شود .برکت 150 که حالا شده 270 و تا 320 رفته است به چه کسی ضرر زده

• نگاه مثبت
      نگاه مثبت

سعی کرده سهمی نفروشه و درصد تملک والبر را هم 30 %افزایش داده /حتی زمینهای شهرک که سال 96 تعدادی فروخته /سال 97 ترجیح داده نفروشد /برای همین کاهش سود داشته که مشگلی نیست /لطفا اول گزارشات خبو بخوانید بعد موضع گیری کنید
      ا

• سال 1396
    سال 1396 ارسال پاسخ

سلام
    با توجه به اینكه قیمت حق تقدم بركت ١٠٠ تومان هست قیمت خود سهم ٢٧٠ تومان و احتمالا سود تقسیمی كه حق تقدم از ان بی بهره است ١٠ تومان آیا خرید حق تقدم با ٦٠ تومان زیر قیمت به صرفه است؟
    خرید حق تقدم به قصد نگهداری برای حراج چگونه است؟
    لطفا دوستان اظهار نظر بفرمایند

• سال 1396
    سال 1396 ارسال پاسخ

وبانک
    سود سال 1397 بیش از 110 خواهد بود
    سود سال 1398 نیز حداقل همین مقدار خواهد بود
    NAv در پایان خرداد بدون توجه به پرتفوی غیر بورسی(کشت و صنعت مغان و ...) برابر 630 تومان است قیمت فعلی حدود 70 درصد NAV است.
    حدود 190 تومان برای هر سهم سود انباشته و اندوخته دارد
    با این ساختار سرمایه احتمال افزایش سرمایه و یا تقسیم حداکثری سود متصور است.
    حالا ما این را چطور بفروشیم؟ به فرض فروش چی بگیریم جاش؟؟؟ مگه همچین سهمی داریم؟؟؟؟؟
    بیش از 60 درصد پرتفوی من وبانک هست
    پارسال شاراک جواب داد امسال نوبت وبانک است
    رشد 100 درصدی برای این سهم بدون ریسک تا پایان سال دور از ذهن نیست

• نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

با سلام و احترام
    پاسخ به سوال برکت (معرفی 150 تا 160 )

قیمت حاضر 260 تومان و قیمت حق تقدم 100 حدودا بالای 300 تومان

هلدینگ های از دو محل : که عبارتند از سود مجامع زیر مجموعه ها و فروش زیرمجموعه ها (فروش شرکتهای دارویی به فرض والبر )کسب سود می کنند

هلدینگ برکت با توجه به اینکه واقف بوده شرکتهای زیر مجموعه رشد خوبی خواهند داشت ترجیح داده فروش سرمایه گذاری نداشته باشد (کما اینکه شرکتهای همچون وصنعت .وتوسم .وصندق .وبانک بخشی از سرمایه گزرای ها را فروختند .سود کسب کردن اما سهم دیگه ندارند یا کمتر دارند)

والبر سال قبل 50 سود تقسیم کرد .امسال ترجیح داد بخاطر افزایش سرمایه شرکتهای زیر مجموعه سود کمتری تقسیم کند و بیشتر برای حفظ و ارتقا زیرمجموعه افزیش سرمایه بدهد و در محل سود انباشته و اندوخته ذخیره نماید )
    نتیجه1 :برکت در یک سال اخیر ارزش والبرش 50 درصد رشد داشته (از 180 به 300 رسیده و همچنین 30 درصد حق تقدم به شرکت اضافه شده است
    نتیجه 2 : ارزش ذاتی 50%رشد داشته و در خود شرکت اندوخته و انباشته شده
    رجوع شود به بهای تمام شده والبر و مقایسه با قیمت حال حاضر به اضافه افزایش 30 درصد حق تقدم والبر
    عدم فروش سرمایه گزاری توسط یک شرکت .کاهش سود یک امر طبیعی است . و اینده نگری شرکت نشان میدهد

نگاه مثبت برکت را در محدوده 150 تا 160 معرفی نموده است و قیمت حاضر به اضافه حق تقدم 1000 ریالی
    در صورت خرید همگی سود خوبی کسب نموده اید .

ظلوع سبز برام جالبه وقتی رشد می کرد سکوت داشتید و هر وقت افت می کند حاضر می شوید

بعد اصلاح روند سهم صعودی خواهدبود و اهداف بزرگی خواهد داشت . هامنطور که قبلا گفتم شما نگران نباش

• نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

چنی پیش دوستان می گفتند شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهرک برکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت زمین بایر است حتی توصیه کردند در گوگل مپ سرچ کنند 28 خرداد زمین بایر افتتاح شد !!!!!!!!!!!
    توصیه می کنم گوگل مپ را یک بررسی بنماید تا به اشتباه نیفتید و دیگران را هم به اشتباه نیندازید

برای شرکت در گفتگو وارد حساب کاربری خود شوید