Bourse24 Ads 215

• نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

با سلام و درود متقابل بر سرور گرامی 58980

در مورد سرمایه گزاری الوند تارگت اول به دید میان مدت 400 و هدف 600 شرایط مساعد باشد هدف سوم ....

فردا مثل برکت نشود همه تشکر می کنند نگاه مثبت چه سود شیرینی /نگاه مثبت یک تیر دونشان زدی (سود از خودش و حقش گرفتیم )/نگاه مثبت به دید 3 ساله نگهداری می کنیم

اینجا یک سری ادم معلوم الحال بازخواستم نمایند / و سهمهایی 10 سال قبل معرفی کردم برایشان تازگی دارد الان به گفتنش فخر می پوشندکه .برای من جذابیتی ندارد

1398/04/03 ساعت 19:30
    • fereidoon agazadeh
      fereidoon agazadeh

بادرود به شما، از این که وقت گذاشتید و پاسخ من را دادید متشکرم ،همیشه سلامت و پرسود باشید.

1398/04/05 ساعت 19:30
  • نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

نگاه مثبت

سلام و احترام
    امیدوارم آدینه خوب و خوش داشته باشید
    سروران گرامی اختصاص 10 تا 20درصد پورتفوی به گروه دارو را چگونه ارزیابی می نمایند ؟
    و همچنین

خرید سرمایه گزاری البرز (والبر )در قیمت های 210 تا 220 به دید مجمع ؟

روند حرکتی حق تقدم والبر را چگونه ارزیابی می نمایند ؟

خرید هلدینگ برکت را در محدوده 140 تا 150

و گزینه اخر حق تقدم هلدینگ برکت را در روزهای آبنده چگونه ارزیابی می کنند ؟

در مورد گزینه های فوق کدام را مستعد رشد در کوتاه مدت و میان مدت می دانند ؟

(والبر /والبرح -برکت /برکتح )
    ۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۲۲:۵۲:۰۲
    نتیجه نظرات : ۶ - ۹ = -۳

تاریخ مطلب گواههمه چیز است /هر چند اعتقاداردم برکت با احتساب افزیش سرمایه قیمتهای بالاتری را هم خواهید دید

• نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

و اما حرف اخر
    جای تعجب است از سال قبل تاکید بر گروه دارو داشتم/دامین /دسانکو/دشیمی /دکوثر /برکت اکثرا بازهی 100 تا 300 %داشته اند
    خیلی از دوستان همچنون محمد 40 و دیگر عزیران شاهد صحبت من هستند/خیلی ها سود خوبی کسب کردند /اما سکوت می کنند /هر چند برای من تفاوت و ارزشی ندارد/

ولی فعلا سکوت کرده اند و پاسخی به افراد معلوم الحال نمی دهند /همان بهتر کمتر در تالار گفتگو به مشورت بپردازم

از بین 10 سهم پرپتانسیل /یکی را یادگار نگاه مثبت(قیمت جایی یاد1شت کنید ) /بقیه هم از گفتنش صرف نظر می کنم 1. سرمایه گزاری الوند 2.... 3..... 4.....5.....6.....7......8.....9..... 10.....
    بدرود

• رادپرور
      رادپرور

با سلام خدمت دوستان خصوصا جناب نگاه مثبت و حاج رسول بزرگوار
      بنده تا کنون خواننده کامنتها بودم و البته از برخی پیشنهادات نیز بهره خوبی بردم . از انجا که میبینم بعضی دوستان نظراتی میدن که به هیچ صورتی قابل درک نیست، امروز لازم میدونم به سهم خودم از شما نگاه نثبت عزیز تشکر ویژه داشته باشم. بنده با سیگنال شما و با تاخیر برکت را خریدم و الحمدلله هفتاد درصد در سود هستم. در سالیان گذشته نیز با پیشنهادات شما از سهام وبانک و وتوسم سود بسیار خوبی نصیبم گشت. امروزه انسانهای صادق و خیرخواه خصوصا درفضاهای مجازی بندرت یافت میشوند. موفق و پیروز باشید و پرسود

1398/04/04 ساعت 19:30
    • Mnouri
      Mnouri

سلام جناب نگاه مثبت
      منظورتون از سهم شماره ۱ نماد ثالوند هست؟
      در صورتیکه صلاح میدانید یک سهم دیگر هم معرفی بفرمایید.
      متشکرم.

1398/04/04 ساعت 19:30
    • fereidoon agazadeh
      fereidoon agazadeh

به شخصه از سیگنال شما در سهام برکت و دکوثر منتفع شدم و متشکرم.

1398/04/05 ساعت 19:30
  • رضا حجازی
    رضا حجازی ارسال پاسخ

با سلام

تنوین

سهم خوبی است ,تسلط بسیار خوب مدیر عامل به مباحث مالی و سرمایه ای در مجمع نشان از مدیریت خوب شرکت دارد

ولی فعلا در همین محدوده نوسان دارد. ( برگزاری مجمع و افزایش سرمایه )

در صورت تمایل ,خرید پلکانی با دید 6ماهه.

موفق باشید

1398/04/02 ساعت 19:30
  • رضا حجازی
    رضا حجازی ارسال پاسخ

با سلام

هرمز

سال 98 بهتر از 97 خواهد بود.

گزارش فعالیت شرکت را در فروردین و اردیبهش ببینید.بسیار خوب است.

این سهم د رمیان هم گروهی های خود از ویژگیهای خاصی برخوردار است.

این سهم را با دید بلند مدت خریداری کردم.

موفق باشید

• طلوع صبح
      طلوع صبح

دیر تر کامنت میزدی بتونم بیشتر بخرم امروز رفت بالا. ولی به نظر باز هم تو این قیمت مناسبه.

• رضا حجازی
    رضا حجازی ارسال پاسخ

با سلام

وصنعت

9 ماهه 65 تومان ساخته است

12 ماهه چقدر؟

آیا این قیمت برازنده این صورت مالی است؟

موفق باشید

• طلوع صبح
      طلوع صبح

میرن برکت می‌خرن 280 با سود 12 تومانی. اونوقت این سهم تا پایان دوره میتونه 90 بسازه قیمتش 220

• رضا حجازی
    رضا حجازی ارسال پاسخ

با سلام

اتکای

سال قبل گزارش 3 ماهه 63 ریال سود پایان سال 650 ریال

امسال گزارش سه ماهه 155 ریال سود پایان سال چقدر خواهد شد؟

منابع ارزی با چه نرخی تسعیر خواهد شد؟

موفق باشید

• ایلیا66
    ایلیا66 ارسال پاسخ

ثتران :
    همانطور که مستحضر هستید آخرین بار 21 دی 97 سیگنال ثتران را اعلام کردیم و 4 فروردین 98 برای یادآوری مجدد معرفی شد که تا به امروز در حدود 100 درصد بازدهی داشته است این نماد همچنان ارزشمند میباشد و عزیزانی که از سیگنال خرید قبلی جا مانده اند میتوانند در شرایط فعلی خرید داشته باشند. بنابراین خرید سهم در 2 مرحله در محدوده 160 و 130 با حدضرر 130 و اهداف 200 ، 240 ، 280 ، 330 ، 380 ، 440 ، 530 ، 650 ، 800 و 1000 مناسب ارزیابی میشود. شرکت در دوره ۶ ماهه منتهی به 29 اسفند 97 به ازای هر سهم 187 ریال سود محقق کرده است. (✳️ این شرکت با توجه به ارزندگی که دارد میتواند مثل ستران سیمانی شگفتی ساز گروه ساختمان باشد). همانطور که در شکل هم مشاهده میشود الگوی صعودی در سهم مشهود است همچنین مشکوک به شکلگیری الگوی سروشانه هستیم و همچنین در صعود شارپ قبلی الگویی مشابه الگوی تشکیل شده فعلی داشتیم که در شکل با مستطیل مشخص کرده ام که خود نوید از یک رشد شارپ میدهد.

• tamoje
      tamoje

سلام با تشکر من خودم ثتران را داشتم قبلا فروختم یکی از فاکتورهای سهم بازیگر یا بازیگران آن است ثترا منا سمانه بازیگر خوب نداردسامان

• HFM
    HFM ارسال پاسخ

درود ... من تازه کار هستم ... منظور از تشکیل مجمع چیست و چه تاثیری بر سهام شرکتها دارد؟ آیا باید خوشحال باشیم یا ناراحت؟ هر مجمع چقدر طول میکشد؟ اگر باعث رشد سهام میشود این رشد معمولا تا چند درصد قابل رویت است؟ ممنونم
    با ارادت

1398/04/01 ساعت 19:30
    • باکری
      باکری

مراجعه کنید به سایت www.seo.i بخش سامانه های مرتبط - سامانه جامع آموزش بازار سرمایه . جواب همه سئوال هاتون اونجا هست.

• H...H
      H...H

سلام
      نظرتون درمورد جم پیلن چیه؟
      نگهداری یا فروش؟

• طلوع صبح
    طلوع صبح ارسال پاسخ

سلام

وقتی ما در سهمی، اصطلاحا گیر میکنیم، که البته ممکن است برای هر سهامداری اتفاق بیافتد.

راهش این است که با مطالعه، سهم و یا سهام، مناسبی را پیدا کرده و به صورت پلکانی نسبت به تعویض آن اقدام کنیم.

برخی از سهام داران فکر می‌کنند با تبلیغ مستمر در فضای مجازی و.... دیگران را تشویق به خرید کنند و نوعی تقاضا را بالا برده باعث افزایش قیمت شوند و با این فرصت به دست آمده از سهم خارج شوند.

البته روش نوسان گیرهای حرفه ای نیز اینگونه است. خالی کردن بعد از رسیدن به نقطه مطلوب.

آن سودی را که شما منتظرید در آینده ای نا معلوم از طریق برکت نصیب شما شود ما از طریق پتروشیمیها و فلزات اساسی. و برخی از سرمایه گذاری ها و تا 250 درصد طی دوره 4 ماهه فقط از رشدقیمت سهم بدست آوردیم ( سود سهام را محاسبه نکردم) . این ادعا کاملا در سوابق سهام قابل رویت است..
    می‌گویید برکت 200 درصد رشد داشته. بروید چرخی در بازار بزنید ببینید چه خبر است. خبر ندارید.
    من خیلی مایل به دادن سیگنال خرید نیستم، چون آنقدر سهم خوب در بازار هست که نیاز به معرفی نیست.

ولی اگر مایل هستید بدانید، سهمی را که خودم مدتی است در حال خرید هستم را به شما معرفی میکنم ولی توصیه به خرید نمیکنم. بروید درمورد آن تحقیق کنید. آن سهم هرمز است. فولاد هرمزگان.

اگر مایل بودید دیگر سهم هایم را نیز به شما معرفی خواهم کرد.

موفق باشید.

1398/03/31 ساعت 19:30
    • Eshlow
      Eshlow

با سلام
      تبریک به شما بابت انتخاب هرمز
      لطف کنید دیگر سهم ها هم معرفی کنید
      هرمز امسال افزایش سرمایه خواهد داشت... سهمی بنیادی و بی دغدغه...

• نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

با سلام آدینه همگی بخیر و شادی /سلامی گرم به سروران و پیشکسوتان بورس /توصیه ای به تازه وارد شدگان بورس

سعی کنیم اگر اطاعات کافی نداریم حداقل سکوت نمایم و از نظرات دیگران استفاده کنیم

دوستی می گوید با سرمایه مردم بزای نکنید /دوستی می گوید اهالی تلار نظر منفی دارند

در پاسخ دوست به اصطلاح اگاه برسانم/هلدینگ برکت در قیمت هایی 140 تا 160 معرفی شد الان 200%رشد کرده

هلدینگ برکت 140 می فروختند الان حق تقدم ان بالاتر از 100 خریدار دارد
    لذا با سرمایه کسی بازی نشده /سود خوبی به ارمغان آورده
    دلیل هم نمی بینم حتما سخنان و مطالب من باید حتما با سلیقه و دیدگان دیگران همانند باشد

نکات و مطالب نگاه مثبت صرفا بررسی موشکافانه شخصی است /مطالب شما بیشتر کپی برداری از چاهای دیگر

وقتی هنوز روش ارزیابی یک هلدینگ را یاد ندارید و صرفا روی هوا حرف می زنید /اعتقادی به بحث ندارم و توصیه می کنم حتما در جهت ارتقا دانش بورسی حتی در حد معمولی کوشا باشید .کمتر اظهار نظر بفرمایید /یا حداقل زود قضات ننمایید

1398/03/30 ساعت 19:30
  • نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

با سلام
    همانطور که چند روز قبل اشاره شد هلدینگ برکت را به دید گزارش 12 ماهه حسابرسی شده باید دید /شخصا قبل از اینکه این گزراش بیاید اشراف کامل دارم اما ترجیح می دهم صبر کنم تا گزارش تلفیقی توسط خود شرکت اعلام شود .
    همچنان بر سود 200 %بالاتر که دوستمون به اشتباه متوجه شده پافشاری دارم
    هلدینـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگ برکت .سرمایه گزاری البـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرز بهترین های نماد دارو هستند

در بدترین شرایط سالهای قبل از دهه 80 تاکنون هیچ وقت از بورس خارج و نقد نشدم بلکه با توجه به شرایط نوع و نگرش سرمایه گزرایم را تغیر دادم

وبانک پورتفوی 15 سال پیش نگاه مثبت(هنوز سیدکو وارد بورس نشده بود /وتوسم پوتفوی نگاه مثبت 10سال پیش /هلدینگ برکت پوتفوی 1 سال پیش نگاه مثبت /..... اکنون نگاه مثبت می باشد
    هلدینگ برکت /سرمایه گزاری البرز پورتفوی .... نگاه مثبت و ثالوند ...... و...... و..... نگاه مثبت خواهد بود
    ترجیح می دهم جای خالی ها را پر نکنم تا دوستمون طلوع سبز هر سهمی سیگنال می دهند اهالی تالار خرید کنید (غیر وبانک که سیگنال 15 سال پیش نگاه مثبت بوده است )

طلوع صبح گرامی به توصیه نگاه مثبت توجه کن و روی صورت مالی شرکتها بیشتر فعال باشد /تا اظهار نظرهات بهتر شود

• fereidoon agazadeh
      fereidoon agazadeh

بادرود به شما، خرید ثالوند را در چه قیمتی پیشنهاد میفرمائید ؟و مدت نگهداری سهم را نیز بفرمائید و با تشکر فراوان از جنابعالی.

• رسول کریمی....
    رسول کریمی.... ارسال پاسخ

FATF تعلیق اقدامات تنبیهی علیه ایران را تمدید کرد

00000000000000000000000000000000000

گروه ویژه اقدام مالی (FATF) در بیانیه عصر جمعه خود اعلام کرد که تعلیق اقدامات تقابلی خود درباره ایران را تا اکتبر سال ۲۰۱۹ (آبان ۹۸) تعلیق کرده است.

به نقل از ایرنا، با این حال FATF که مأموریت مقابله با پولشویی و تأمین مالی تروریسم را از برنامه‌های اصلی خود می‌داند، به دلیل تصویب نشدن دو لایحه در ایران، خواستار تشدید نظارت کشورهای جهان بر مؤسسات مالی ایران شده است

• gavad
      gavad

این که خبر خوبی است برای بازار.....بخصوص برای بانکی ها

• fereidoon agazadeh
      fereidoon agazadeh

بادرود به شما، یک سهم مشابه فسپا برای مدت سه ماه معرفی میفرمائید؟ و با تشکر فراوان از جنابعالی.

• Bahram fm
    Bahram fm ارسال پاسخ

با سلام و عرض ادب و احترام
    این هلدینگ دارویی بی بركت وحق تقدم بی بركت باز سهامدران رو ضرر زد
    انقدر مدیران نالایق و نادرست داره كه یك حمایت حداقلی هم از سهم و حق تقدم انجام نمیدند
    این چند روز هم مثبت بود به لطف سهامداران حقیقی بود
    با عرض تاسف مدیران ضعیف شركت ها تولیدی رو نابود كردند
    به عنوان مثال مدیر شركت شفا دارو عوض شد با اومدن مدیر جدید سهم شفا دارو جون گرفت
    امیدوارم سالم و تندرست باشید

1398/03/29 ساعت 19:30
  • سبزباشید
    سبزباشید ارسال پاسخ

بنظر در مجموع سهام خودرویی و قطعه سازان با دو سناریو در پیش رو هستند:
    1-اعمال تحریم های بیشتر امریکا و متحدانش
    2-توافق جدید با امریکا و هم پیمانانش
    در سناریوی اول با تشدید تحریم ها و بسته شدن درهای بازارهای جهانی صنعت خودرو در ایران انحصاری تر خواهد شد که در مجموع به نفع تولیدکنندگان و به ضرر مصرف کننده ها میشه و مصرف کننده باید تابع شرکت های داخلی با هر قیمت و کیفیتی باشند تا در نهایت به نفع صنعت خودرو خواهد شد.
    و در سناریوی دوم به مانند عقد قراداد برجام و بازشدن پای اروپاییان در صنعت خودرو و مورد استقبال گرفتن تولیدات و افزایش خرید مصرف کننده هادر مجموع باعث افزایش سود دهی این قبیل شرکت ها خواهند شد.
    پس نتیجه میگیریم صنعت قطعه ساز و خودرویی جای نگرانی ندارند.
    البته این نظر شخصی بنده هست و هیچ گونه توصیه ایی برای خرید و فروش در این گروه نیست.
    با تشکر
    موفق باشید.

• رسول کریمی....

با سلام

جو منطقه خاورمیانه بشدت دارد.............

امریکا نیز سامانه پاتریوت را به خلیج فارس اورد

روسیه از این موضوع ابراز تاسف کرد

تنش ایران وامریکا دارد بسیار بالا می گیرد

روسیه همه دارد از این موضوع کمی می ترسد

امروز نیز یک پهباد امریکای را ایران سرنگون کرد

• Ali11064
      Ali11064

سامانه پاتریوت هم بیاره هیچ غلطی نمی تواند بکند. فعلا تو شوک پهبادش که سرنگون شده هسته. نفهمیده از کجا خورده

• رسول کریمی....

با سلام

وقتی که منطقه حالت جنگی به خود می گیرد

قیمت نفت بالا می رود

اگر این جنگ بین کشورهای همسایه بود برای ما خیلی خوب بود

ولی حالا ایران وامریکا هست

این افزایش قیمت نفت برای کشورهای همسایه خوب است

وزیر نفت

صادرات نفت ما بسیار بسیار سخت شده

به نظر عزیزان نفتی به نام ایران صادر می شود

بنظر شخص بنده فعلا بسیار اندک صادرات نفت ایران

شاید هم به نام کشور دیگر صادر شود

• نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

هلدینگ برکت بعد یک رشد قابل قبول (رجوع شود به قیمت معرفی ) احتیاح به اصلاح دارد /یک مقدار خبرهای مربوط به افتتاح بزرگترین شهرک دارو را مطالعه بفرمایید

سود برکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتحداقل 200 %بیشتر از این که تصور دارید(7تومان) اعلام خو اهد شد

سرمایه گزاری*** مسکن الوند*** یاد گاری باشد تا بعد ؟دوست داشتید همراه شوید/قیمت پایانی 290 تومان

1398/03/28 ساعت 19:30
  • نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

بازدهی سهم های معرفی شده حداقل 100 %و حتی بالای 300%بوده است

دکوثر 145
    برکت 150 (یک افزیش سرماه هم داشته )
    برکتح ...
    دشیمی 180
    دامین 145
    والبر 180 (یک افزیش سرمایه 30%داشته )لان

جالب است دوستان که همراه بودند و سود خوبی هم نمودند (به فرض دکوثی 150 )سکوت کرده و حق مطاب ادعا نمی کنند

• mehrdad m
      mehrdad m

واقعاً شما از برکت چی دیدید اینقدر تبلیغشو میکنید؟ اینکه هی داره ضرر میده!

• نگاه مثبت
    نگاه مثبت ارسال پاسخ

سرمایه گذاری مسکن الوند ثالوند /هلدینگ برکت (یک مقدار استراحت جهت تجدید قوا لازم داره)

یادگاری نگاه مثبت

• کیخا
      کیخا

خخخخخخخخ....

برای شرکت در گفتگو وارد حساب کاربری خود شوید