Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 103
تبلیغ بورس24

سهام گروه صنعتی سدید با نماد «وسدید» طی معاملات امروز 25 مهر ماه 1400 با استقبال شدید خریداران مواجه بود بگونه ای که در پایان معاملات و پس از داد و ستد بیش از  104 میلیون سهم، با تقاضای 197 میلیون سهمی مواجه شد و خریداران در صف خرید به انتظار عرضه سهم از سوی فروشندگان نشستند.

استقبال پرشور سهامداران از نماد «وسدید»

بورس24 : سهام گروه صنعتی سدید با نماد «وسدید» طی معاملات امروز 25 مهر ماه 1400 با استقبال شدید خریداران مواجه بود بگونه ای که در پایان معاملات و پس از داد و ستد بیش از  104 میلیون سهم، با تقاضای 197 میلیون سهمی مواجه شد و خریداران در صف خرید به انتظار عرضه سهم از سوی فروشندگان نشستند.

همانگونه که در گزارش دیروز اشاره شد، نماد مزبور پس از کاهش قیمتی طی روزهای اخیر و رسیدن به سطح قیمت اسمی و فاصله گرفتن شدید از ارزش واقعی؛ بشدت مورد توجه بازار قرار گرفته است و سهامداران زیادی با درج سفارشات خرید، مشتاق خرید سهام این هلدینگ بزرگ صنعتی می باشند. این موضوع سبب شد تا چند هزار نفر در صف خرید سهم با قیمت 1052 ریال قرارگیرند.

برخورداری این هلدینگ بزرگ از چندین شرکت زیر مجموعه فعال در عرصه های گوناکونی همچون تولید لوله های قطور فولادی خطوط انتقال نفت و گاز ترش و شیرین و آب از سایز 20 الی 128 اینچ، پیمانکاری EPC در صنایع نفت،گاز، پتروشیمی و آب و فاضلاب، طراحی و ساخت انواع پمپهای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع نیروگاهی وصنعت آب و فاضلاب، طراحی و ساخت انواع سازه های نفتی( دکل، سکو و جکت) وانجام کلیه امور پیمانکاری در پروژه های Off Shore و On Shore ، بهره برداری و تعمیر و نگهداری پالایشگاه، پروژه های خطوط لوله انتقال نفت زیردریایی،گوی های شناور، طراحی و ساخت توربین های بادی و توسعه و احداث نیروگاه های بادی بصورت کلید در دست، پیمانکاری عمومی(GC) در زمینه طراحی و ساخت انواع نیروگاه های حرارتی، سیکل ترکیبی و برق آبی، طراحی و ساخت کارخانجات تولید فولاد و استحصال شکر از نیشکر، سرمایه گذاری از طریق خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار کشور و ... و اجرای پروژه های بزرگ ملی متعدد، نشان از فاصله معنادار نماد وسدید با ارزش واقعی خود دارد.

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24