Bourse24 Ads 135
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 137
تبلیغ بورس24

با توجه به گزارشات خوب، چشم انداز تورمی موجود و نگاه صعودی بازارهای جهانی و روند نرخ دلار در کنار اصلاحات قیمتی اخیر، نمادهای زیادی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت ارزشمند تلقی می‌شوند، اما نگرانی از روش های تامین کسری بودجه دولت و ابهامات در آینده متغیرهای موثر بر بازار موجب شده که شرایط ناپایدار بوده و معاملات حتی در روزهای مثبت با تردید دنبال شود و حجم و ارزش معاملات را نیز متاثر کند...

روز حساس بورس

بورس24 : بازار امروز حال و هوایی نوسانی داشت و شاخص در دوراهی مثبت و منفی درجا می‌زد. هم‌زمان با کاهش فشار عرضه‌، مقاومت خریداران در برخی شاخص‌سازها موجب شد تا شاخص پس از سه روز با رشد هرچند اندک به کار خود پایان دهد. اما افت شاخص هم‌وزن، از کم‌رمقی معاملات در کلیت بازار خبر داد.

گزارش تولید و فروش شرکت‌ها بر روی کدال می‌آید و عموم این گزارشات مطلوب ارزیابی می‌شود. بنابراین برخی دست نگه داشته و برخی نیز نقدینگی به این نمادها وارد کردند. هرچند که افت اندک نرخ دلار در میانه معاملات نیز به دودلی سهامداران و ایجاد شرایط محتاطانه در بازار دامن زد.

همانطور که قبلا نیز گفتیم با توجه به گزارشات خوب، چشم انداز تورمی موجود و نگاه صعودی بازارهای جهانی و روند نرخ دلار در کنار اصلاحات قیمتی اخیر، نمادهای زیادی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت ارزشمند تلقی می‌شوند، اما نگرانی از روش های تامین کسری بودجه دولت و ابهامات در آینده متغیرهای موثر بر بازار موجب شده که شرایط ناپایدار بوده و معاملات حتی در روزهای مثبت با تردید دنبال شود و حجم و ارزش معاملات را نیز متاثر کند.

با این حال شاخص به سطح حساس 1 میلیون و 380 هزار واحد نزدیک شده است، انتشار گزارشات مثبت ماهانه شرکت ها می‌تواند بازار فردا را نیز متاثر کرده و بازاری متعادل همراه با نوسانات را در پی داشته‌ باشد.

برای مشاهده چشم انداز بازار فردا کلیک کنید

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 127
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 131
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 130
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24