Bourse24 Ads 135
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 137
تبلیغ بورس24

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات، مدارس و دانشگاه‌های اصفهان و برخی شهرستان‌های دیگر استان در روز سه‌شنبه ۱۴ تیر ماه خبر داد.

ادارات اصفهان و برخی شهرستان‌های استان تعطیل شد

بورس24 : مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات، مدارس و دانشگاه‌های اصفهان و برخی شهرستان‌های دیگر استان در روز سه‌شنبه ۱۴ تیر ماه خبر داد.

منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار کرد:  با توجه به نفوذ توده گرد و خاک از کانون‌های داخلی استان تا اواخر سه‌شنبه و وزش باد،  خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی در نیمه شرقی، جنوب، شمال شرق و مرکز استان و به منظور کاهش مواجهه با این شرایط کارگروه اضطرار شرایط آلودگی هوای استان مصوب کرد، ادارات، فعالیت‌های آموزشی و ورزشی تابستانه و مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها و مهدهای کودک شهرستان های اصفهان خوروبیابانک، اردستان، نایین، ورزنه، خمینی‌شهر، فلاورجان، لنجان، مبارکه، کوهپایه، هرند، جرقویه، شهرضا، برخوار شاهین شهر و نجف‌آباد فردا سه‌شنبه‌ تعطیل است.

وی با بیان اینکه این تعطیلی شامل دستگاه‌های خدماتی و امدادرسانی و درمانی نمی‌شود، افزود: انجام هر گونه فعالیت که منجر به افزایش گرد و خاک و آلودگی هوا شود، مانند عملیات معدنی و خاکبرداری ممنوع است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ادامه داد: خیزش گرد و غبار، وزش باد و افزایش آلودگی هوا تا اواخر وقت سه‌شنبه، سبب کاهش دید و کیفیت هوا در مناطق مرکزی و صنعتی، شرق و شمال شرق استان به ویژه در نیمه اول روز می‌شود.

شیشه‌فروش با تأکید افراد آسیب‌پذیر نباید در فضای باز قرار بگیرند، بیان کرد: مشارکت در کاهش انتشار آلودگی‌های ناشی از خودروها و صنایع، عدم آتش زدن ضایعات و بقایای گیاهی و کشاورزی، حفاظت از تأسیسات، گلخانه‌ها و تابلوها در برابر وزش باد توصیه می‌شود.

منبع خبر: فارس

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 127
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 131
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 130
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24