Bourse24 Ads 135
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 134
تبلیغ بورس24

افزایش ۱۰۰ درصدی سرمایه موسسه اعتباری ملل در مجمع عمومی فوق العاده موسسه مورد تصویب قرار گرفت.

تصویب افزایش ۱۰۰ درصدی سرمایه موسسه اعتباری ملل در مجمع فوق العاده

بورس24 : افزایش ۱۰۰ درصدی سرمایه موسسه اعتباری ملل در مجمع عمومی فوق العاده موسسه مورد تصویب قرار گرفت.

مجمع عمومی عادی فوق العاده موسسه اعتباری ملل با حضور 51/82 درصدی سهامداران اصالتاً و وکالتاً در تاریخ پانزدهم تیرماه ۱۴۰۱ در ساختمان مرکزی این موسسه برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور اعضای محترم هیئت مدیره نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده بازرسی و حسابرس قانونی و سهامداران برگزار شد، پس از قرائت دستور جلسه و همچنین نامه بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار مجمع موسسه اعتباری ملل با افزایش سرمایه موسسه از محل آورده نقدی سهامداران موافقت به عمل آورد.

 این گزارش می افزاید: در ابتدای جلسه و پس از انتخاب هیئت رئیسه مجمع، حجت الاسلام و المسلمین جوادی به عنوان رئیس مجمع پس از خیر مقدم به حاضرین و تبریک پیشاپیش عید قربان ضمن تشریح روند مکاتبات و پیگیری های موسسه برای اخذ مجوز افزایش سرمایه موسسه گفت: در راستای تکلیف بانک محترم مرکزی جهت تبدیل وضعیت موسسه و بهبود نسبت کفایت سرمایه موسسه، کاهش ریسک های موجود، استفاده حداکثری از ظرفیت ها با هدف افزایش توان برای توسعه فعالیت های سودآور موسسه و حفظ توان رقابت پذیری در صنعت بانکداری از مدت ها قبل به دنبال دریافت مجوز افزایش سرمایه از بانک مرکزی بودیم که ضمن تشکر از مدیران ارشد بانک مرکزی مجوز مربوطه صادر و از طریق پیگیری های بعدی نیز جهت اخذ مجوز افزایش سرمایه از سازمان بورس و اوراق بهادار بعمل آمد و در نهایت با صدور مجوز های مورد نیاز و تنظیم طرح توجیهی در خدمت سهامداران گرانقدر برای موضوع افزایش سرمایه هستیم.

 ایشان در ادامه بیان داشتند: پس از تایید افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران در نظر داریم از محل تجدید ارزیابی اموال نسبت به افزایش سرمایه موسسه اقدام نماییم.

 بعد از بیانات مدیر عامل موسسه اعتباری ملل گزارش موسسه حسابرسی فریوران راهبرد در خصوص گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه موسسه اعتباری ملل از ۱۰ هزار میلیارد ریال به ۲۰ هزار میلیارد ریال قرائت شد. و در ادامه پس از استماع نکته نظرات سهامداران نسبت به دستور جلسه رای گیری بعمل آمدو مجمع با افزایش سرمایه موسسه از ده هزار میلیارد ریال به بیست هزار میلیارد ریال از آورده نقدی سهامداران موافقت نمود.

روابط عمومی برای کلیه سهامداران و سپرده گذاران موسسه اعتباری ملل سلامتی و بهروزی آرزو  می نماید.

گالری تصاویر

منبع خبر: روابط عمومی موسسه اعتباری ملل

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 127
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 133
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 131
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 130
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24