Bourse24 Ads 97
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24

مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن هشدار به آمریکا و غرب نسبت به حمله نظامی به سوریه اظهار داشت: ممکن است با کمک کشورهای منطقه که هرکدام هدف خاص قدرت طلبی را دنبال می کنند عملیاتی را علیه سوریه آغاز کنید ولی این شما نیستید که آن را خاتمه می دهید و ضمنا باید مراقب فرزند نامشروع صهیونیستی خود در منطقه باشید.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق ابتدایی خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدید نظامی غرب علیه سوریه اظهار داشت: بیش از دو سال است که غرب و برخی کشورهای منطقه بعد از پیروزی های مسلمانان در انقلاب های اخیر به سراغ سوریه رفتند تا عقب افتادگی و از دست دادن مواضع خود را با ضربه زدن به یکی از کانون های مقاومت در منطقه جبران نمایند. در ابتدای امر تصور کودکانه ای داشتند که می توانند حکومت سوریه را ظرف چند هفته نابود کنند وقتی با مقاومت دولت سوریه مواجه شدند به اعزام تروریست ها ارسال سلاح و فشار سیاسی روی آوردند تا با توام شدن این دسیسه چند وجهی دولت سوریه را به تسلیم وادارند.
 
علی لاریجانی گفت: ناکامی غرب و صهیونیست ها و ارتجاع منطقه در این مرحله آن ها را به مکر شیطانی دیگری واداشت که سلاح شیمیایی به تروریست ها بدهند. ما از چند ماه پیش اطلاع یافتیم که چند محموله سلاح شیمیایی از مرزهای یکی از کشورهای منطقه وارد سوریه شد که چندی پیش یک باره ماجرایی سامان یافت و تبلیغاتی گسترده ای به راه انداختند و معلوم شد مسئله استفاده از سلاح شیمیایی توسط تروریست ها انجام شده است.
 
رئیس قوه مقننه خاطر نشان کرد: در ماجرای اخیر هم همه شواهد و قرائن حکایت از داستان سرایی توطئه آمیز می کند که هنگام حضور مامورین سازمان ملل همزمان از سلاح شیمیایی استفاده شده و هنوز مامورین سازمان ملل بررسی خود را انجام ندادند که ناقوس جنگ را بلند کردید و آمریکا و انگلیس بدون مجوز سازمان ملل و با همکاری برخی کشورهای منطقه به خصوص رژیم صهیونیستی سردمدار عملیات نظامی در سوریه شدند. شاید شیرینی زودگذر آشفته سازی در مصر برای رژیم صهیونیستی و برخی سفلگان منطقه ای و غرب فرصت اندیشه عاقلانه را از آن ها گرفته است و در فضای غبارآلودی وهمی پای در سرزمین مین گذاری شده می نهند.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه نطق خود در جلسه علنی مجلس تاکید کرد: گیریم که سوریه را بمباران کنید کشوری که در این دو سال دچار تخریب های زیاد توسط تروریست ها شده است چندان ضربه نمی خورد که دیگران در مقابل سوریه آسیب می بینند. اگر بنا است قواعد بین المللی در این ماجرا جویی به نفع رژیم صهیونیستی از سوی غرب و برخی کشورهای منطقه نادیده گرفته شود چه دلیلی دارد که سوریه احترامی برای آن ها قائل باشد. لذا  نتیجه چنین اقدام نابخردانه ای نابسامانگی منطقه است که آتش آن گریبان کشورهای ساده اندیش منطقه را خواهد گرفت.
 
علی لاریجانی گفت: با توجه به شرایط و منافع کشورهای ماجرا جو بعید است. با تصور خام حرکت بزن درو و بعد هم تغییرات گسترده را هوس کرده باشند که اگر چنین باشند خود را در معرکه نامعلومی گرفتار کرده اند؛ مخصوصا رژیم مفلوک صهیونیستی اگر دچار هوس فتنه آمیزی شود سرنوشت عذاب آور بیشتری نسبت به جنگ 33 روزه را برای خود به ارمغان خواهد آورد لذا به نظر می رسد با یک استراتژی ضعیف و خام حرکتی را طراحی کرده اند.
 
رئیس قوه مقننه در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن چنین طراحی عجولانه و غیر مشروع آمریکا و غرب هشدار می دهد که ممکن است با کمک کشورهای منطقه که هرکدام هدف خاص قدرت طلبی را دنبال می کنند عملیاتی را علیه سوریه آغاز کنید ولی این شما نیستید که آن را خاتمه می دهید و ضمنا باید مراقب فرزند نامشروع صهیونیستی خود در منطقه باشید و هزار البته که در آینده نتایج برخورد تاکتیکی با تروریست ها را در مقابله با خود شاهد خواهید بود.
 
در پایان نطق رئیس مجلس شورای اسلامی نمایندگان یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24