Bourse24 Ads 40
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 42
تبلیغ بورس24

بازار بزرگ ایران (ایران‌مال ) به صورت کامل، متعلق به بانک اینده است و هیچ فرد حقیقی و حقوقی دیگری در آن سهیم نیست... بر اساس آخرین کارشناسی رسمی انجام‌شده از سوی کانون کارشناسان رسمی دادگستری، ارزش ایران‌مال، بسیار فزون‌تر از بهای تمام‌شده آن است و از این حیث، یک دارایی ارزشمند و بی‌بدیل محسوب می‌شود که حسب تأکیدات و توافقات با بانک محترم مرکزی و سایر دستگاه‌های نظارتی، با رعایت موازین قانونی، به زودی نزد سازمان بورس کشور، ثبت خواهد شد...

«ایران مال» چگونه از آن بانک آینده شد؟

بورس24 : روابط‌عمومی بانک آینده درمورد مالکیت ایران‌مال اطلاعیه ای را صادر کرد : پرسش‌های مطرح‌شده در برخی رسانه‌های مکتوب و مجازی درمورد مالکیت ایران‌مال و نسبت ایران‌مال با بانک آینده، هرچند به دفعات از سوی روابط‌عمومی بانک آینده پاسخ داده شده، اما متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود که هنوز عده‌ای با توجه به شرایط فضای مجازی و جامعه، در صدد ساخت و نشر اخبار دروغین و شبهه‌افکنی هستند.

به منظور آگاهی و پیشگیری از برداشت‌های مبتنی بر داده‌های غلط، این موارد را به اطلاع ملت شریف ایران اسلامی می‌رساند:

١- ایران‌مال، یک مجتمع چندمنظوره تجاری، تفریحی، گردشگری، ورزشی خدماتی و فرهنگی است که در نوع خود از جمله برترین بازارهای جهان امروز محسوب می‌شود و استقبال انبوه بازدیدکنندگان از این سازه تمدنی، موجب مباهات مردم و تمام کسانی است که در ساخت این بنای باشکوه نقش و سهم داشته‌اند.

٢- بازار بزرگ ایران (ایران‌مال ) به صورت کامل، متعلق به بانک اینده است و هیچ فرد حقیقی و حقوقی دیگری در آن سهیم نیست؛ «انتقال مالکیت ایران‌مال به بانک آینده برای تسویه بدهی آقای علی انصاری با تصویب شورای پول و اعتبار» کاملاً تکذیب می‌شود؛ این خبر از اساس، جعلی است و جعل و نشر آن، موجب پی‌گرد است؛ احداث پروژه بازار بزرگ ایران (ایران‌مال)، از شروع به کار بانک تات در پایان سال ١٣٨٨ و در سال ١٣٨٩ آغاز شده، پس از آن، طی فرایند ادغام و در زمان تأسیس این بانک در قالب انتقال دارایی‌ها و نیز بدهی‌ها، به بانک آینده منتقل شده است.

٣- بر اساس آخرین کارشناسی رسمی انجام‌شده از سوی کانون کارشناسان رسمی دادگستری، ارزش ایران‌مال، بسیار فزون‌تر از بهای تمام‌شده آن است و از این حیث، یک دارایی ارزشمند و بی‌بدیل محسوب می‌شود که حسب تأکیدات و توافقات با بانک محترم مرکزی و سایر دستگاه‌های نظارتی، با رعایت موازین قانونی، به زودی نزد سازمان بورس کشور، ثبت خواهد شد.

روابط‌عمومی بانک آینده ضمن تکذیب تمامی شایعات منتشرشده در رسانه‌ها، همچنان حق پیگیری قانونی به منظور صیانت از منافع سهامداران، سپرده‌گذاران، مشتریان و ذی‌نفعان بانک آینده را برای خود محفوظ می‌دارد.

لازم به ذکر است که سهام شرکت توسعه بین الملل ایران‌مال (سهامی عام) به یاری خدای متعال در بازار سرمایه به علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران، عرضه خواهد شد؛ بر این باوریم که ایران‌مال، متعلق به همه ایرانیان است و مردم عزیز، با غرور از منافع مادی و غیرمادی این سازه تمدنی شکوهمند، بهره‌مندند.

منبع : روابط‌ عمومی و بازارافزایی بانک آینده

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 18
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 20
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 29
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 30
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 46
تبلیغ بورس24