Bourse24 Ads 21
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 35
تبلیغ بورس24

روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران، امروز در آیین رونمایی سامانه‌ های توسعه دولت الکترونیک از رییس کل بیمه مرکزی تقدیر کرد...

تقدیر رییس جمهور از رئیس کل بیمه مرکزی

بورس24روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران، امروز در آیین رونمایی سامانه‌ های توسعه دولت الکترونیک از رییس کل بیمه مرکزی تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی:

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، روز سه شنبه در آیین رونمایی از سامانه ‌های توسعه دولت الکترونیک با تشریح مجموعه فعالیت های انجام گرفته این حوزه در دولت تدبیر و امید، افزود: امروز به دلیل مصوباتی که در اجرای فناوری‌های اطلاعات داشتیم برای دولت و ملت بزرگ ایران روز مبارکی بود.

وی با بیان این مطلب که بیستمین جلسه شورای اجرایی فن آوری اطلاعات کشور با محوریت ارتقای سطح خدمات رسانی الکترونیکی برگزار شده، خاطرنشان کرد: ما اعتقاد داریم که زندگی مردم باید برمبنای شرایط نوین جهانی پایه ریزی شود.

رئیس جمهوری در عین حال تاکید کرد:‌ زندگی مردم، امروز کاملا متحول شده و شرایط قبلی و سنتی دستخوش تغییر شده و خوشبختانه با تلاش این دولت، هوشمند سازی دامنه بسیار وسیع تری را به خود گرفته و فعالانه به پیش می رود.

در این مراسم روحانی از خدمات شایسته بیمه مرکزی در راستای گسترش خدمات الکترونیک در صنعت بیمه با اهدای لوح تقدیر از تلاش های دکتر غلامرضا سلیمانی و همکاران برای تکمیل زیرساخت های دولت الکترونیک، قدردانی کرد.

روحانی در این لوح از دولت الکترونیک و هوشمند به عنوان یکی از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید یاد کرد.

همچنین در این لوح سپاس آمده است که برای تحقق این هدف، اقدامات مناسبی در ایجاد زیر ساخت و سکوهای خدماتی به منظور تسریع در خدمت رسانی به مردم و شفافیت انجام شده است.

گفتنی است، است در پایان این نشست رییس جمهور از کسب رتبه اول دستگاهی توسط بیمه مرکزی در ارزیابی الکترونیکی شدن خدمات تقدیر کرد.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 20
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 22
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 24
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 29
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 30
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 34
تبلیغ بورس24