Bourse24 Ads 40
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 42
تبلیغ بورس24

محمد مسعود سمیعی نژاد مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پارسیان گفت: عرضه محصولات شرکت ها در بورس کالا برای سهامداران نقطه عطف و آرامش خاطری است که از فروش کالای شرکتی که سهام آن را در اختیار دارند آگاهی کامل را خواهند داشت؛ با انتخاب این مسیر، سود حاصل از تولید به جای دلالان به بخش تولید، توسعه شرکت ها و در نهایت به سهامداران می رسد.

سمیعی نژاد مطرح کرد: اطمینان خاطر سهامداران با فروش محصولات شرکت ها در بورس کالا

بورس24 : محمد مسعود سمیعی نژاد مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پارسیان گفت: عرضه محصولات شرکت ها در بورس کالا برای سهامداران نقطه عطف و آرامش خاطری است که از فروش کالای شرکتی که سهام آن را در اختیار دارند آگاهی کامل را خواهند داشت؛ با انتخاب این مسیر، سود حاصل از تولید به جای دلالان به بخش تولید، توسعه شرکت ها و در نهایت به سهامداران می رسد.

سمیعی نژاد با بیان اینکه بورس کالا مکانیزمی برای شفاف سازی مبادلات است اظهار داشت: هدف از عرضه محصولات در بورس کالا علاوه بر شفاف سازی قیمت این است که محصولات از تولیدکنندگان به دست مصرف کنندگان واقعی برسد.

وی افزود: در این زمینه تلاش این است که از حضور دلالان و واسطه ها در بازار مواد اولیه صنعت فولاد جلوگیری شود.

سمیعی نژاد خاطرنشان کرد: زمانی که خریداران بدانند کالای مورد نیازشان را با بهترین قیمت و از طریق عرضه و تقاضا می توانند تهیه کنند، راحت تر برای تولید یرنامه ریزی می کنند و برای شرکت هایی نظیر ما که به دنبال شفاف شدن نرخ ها هستیم نیز بورس کالا بهترین و امن ترین گزینه است.

حمایت از سهامداران از مسیر بورس کالا

وی در ادامه گفت: عرضه محصولات در بورس کالا برای سهامداران نیز نقطه عطف و آرامش خاطری است که از فروش کالای شرکتی که سهام آن را در اختیار دارند آگاهی کامل را خواهند داشت؛ به عبارت بهتر سهامداران از فروش کالاهای تولیدی با بهترین قیمت در بازار مطمئن می شوند و به این ترتیب با انتخاب این مسیر از سوی تولیدکنندگان، سود حاصل از تولید به جای دلالان به بخش تولید، توسعه شرکت ها و در نهایت به سهامداران می رسد.

کل محصولاتمان در بورس کالا معامله می شود

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پارسیان در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه کلیه محصولات شرکت اکنون در بورس کالا عرضه می شود گفت: اولین شرکتی بودیم که به منظور تحقق شفافیت حداکثری ورود گندله و آهن اسفنجی را در بورس کالا کلید زدیم و بعد از آن، شرکت ها با استقبال از این تصمیم اقدام به عرضه محصولات خود در بورس کالا کردند.

وی تاکید کرد: محصولات شرکت در بورس کالا کشف قیمت می شود که به جهت دارا بودن کلیه زنجیره و ورود به بورس کالا، مواد اولیه شرکت به تولیدکنندگان فروخته شده و وابسته به دلال و واسطه ها نیست.

منبع: کالاخبر

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 18
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 20
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 29
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 30
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 46
تبلیغ بورس24