Bourse24 Ads 40
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 42
تبلیغ بورس24

تجلی توسعه معادن و فلزات را می توان جز شرکت های نوین در بازار سرمایه دانست؛ شرکتی که پروژه محور بوده و قیمت و ارزش شرکت بر اساس دریافت پروژه ها و میزان پیشرفت این پروژه ها رقم زده می شود. به عبارتی احتمال کاهش قیمتی تقریبا وجود ندارد؛ اما شرکت از دو بعد دریافت پروژه های جدید و دوم پیشرفت درصدی پروژه های موجود جای رشد قیمت و ارزش دارد.

بچه غول «ومعادن» در آستانه تولد ؛ سهم فروختنی نیست!

بورس24 :  تجلی توسعه معادن و فلزات را می توان جز شرکت های نوین در بازار سرمایه دانست؛ شرکتی که پروژه محور بوده و قیمت و ارزش شرکت بر اساس دریافت پروژه ها و میزان پیشرفت این پروژه ها رقم زده می شود. به عبارتی احتمال کاهش قیمتی تقریبا وجود ندارد؛ اما شرکت از دو بعد دریافت پروژه های جدید و دوم پیشرفت درصدی پروژه های موجود جای رشد قیمت و ارزش دارد.

شرکت بزرگترین افزایش سرمایه تاریخ بورس را از 1 به 6200 میلیارد تومان ار محل سلب حق تقدم سهام اجرایی کرد.

همانطور که مشاهده می شود شرکت 4 سرمایه گذاری مهم در اختیار دارد؛ همچنین با توجه به حاشیه سود 40 درصدی در پروژه های معدنی بازار گسترده ای پیش روی شرکت می باشد که با تامین مالی و پیشبرد این طرح ها به خصوص در زمینه طرح های معدنی شرکت هم به بازدهی قابل توجهی خواهد رسید هم بخش معدن کشور با تحولات جدی روبرو خواهد شد.

بدین ترتیب سهام این شرکت می تواند با دید بلند مدت جز شرکت های ارزنده با ریسک کم و حوزه فعال با ارزش افزوده بسیار بالایی باشد.

تجلی می تواند بچه غولی در دل ومعادن باشد. افزایش سرمایه به 6000 هزار میلیارد تومان و داشتن پروژه های سنگین سبب رشد بسیار خوبی در ارزش ان ای وی ومعادن می شود؛ ومعادنی که با سرمایه حدود 5500 میلیاردی از طریق شرکت 6000 میلیاردی تجلی و رشد ارزش ان ای وی این سهم که با توجه به پروژه های عنوان شده ، می تواند افزایش رقم 2 تا 3 برابری را تجربه نماید، حداقل تاثیرات به همین میزان را بر ومعادن نیز خواهد داشت و بدین ترتیب این غول معدنی در دل هلدینگ معادن و فلزات اضافه می شود.

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 18
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 20
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 29
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 30
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24