Bourse24 Ads 119
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 120
تبلیغ بورس24

اولویت اول و اصلی ما بازگشتن به میز مذاکره است مشاور امنیت ملی آمریکا در نشستی خبری عنوان کرد که کاخ سفید همچنان به حل و فصل دیپلماتیک مسئله هسته‌ ای ایران اعتقاد دارد...

جیک سالیوان: همچنان فرصتی برای حل‌ و فصل دیپلماتیک مسئله ایران وجود دارد

بورس24 : مشاور امنیت ملی آمریکا در نشستی خبری عنوان کرد که کاخ سفید همچنان به حل و فصل دیپلماتیک مسئله هسته‌ای ایران اعتقاد دارد.

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا روز سه‌ شنبه در نشستی خبری گفت: ما از اقداماتی که آنها (ایرانیان) از زمان خروج‌شان از برنامه جامع اقدام مشترک اتخاذ کرده‌اند، مضطرب و نگرانیم. اولویت اول و اصلی ما بازگشتن به میز (مذاکره) است.

سالیوان عنوان کرد که پس از چهار سال «تفرقه» تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ، جو بایدن قصد دارد تا با شرکای اروپایی به منظور برخورداری از «جبهه مشترک» در سیاست‌شان در قبال ایران هماهنگی داشته باشد.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما باور داریم که همچنان فرصتی برای حل‌وفصل دیپلماتیک این مسئله وجود دارد.

ادعای خروج ایران از توافق هسته‌ای در حالی توسط مشاور امنیت ملی آمریکا مطرح شده که ایران هیچگاه از برجام خارج نشده است و این آمریکا بود که با خروج از برنامه جامع اقدام مشترک در سال ۲۰۱۸، توافق هسته‌ای را تضعیف کرده است. ایران نیز یک سال پس از خروج یکجانبه آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های غیرقانونی علیه ایران، دست به کاهش تعهدات برجامی خود زده است.

منبع خبر: ایسنا به نقل از رویترز

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 111
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24