Bourse24 Ads 135
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 137
تبلیغ بورس24

در پی برگزاری کارگاه برنامه توسعه فردی برای معاونین و مدیران فولاد هرمزگان ، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در بازدید از این کارگاه  در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت مدیریت توسعه‌ یافته‌  و دارای آموزش‌ های به‌ روز را باعث  تاثیرات مثبت در زمینه دستاوردها و شاخص‌ های کلان شرکت دانست...

مدیریت توسعه یافته، موثر بر بهبود شاخص های کلان

بورس24در پی برگزاری کارگاه برنامه توسعه فردی برای معاونین و مدیران فولاد هرمزگان ، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در بازدید از این کارگاه  در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت مدیریت توسعه‌ یافته‌  و دارای آموزش‌ های به‌ روز را باعث  تاثیرات مثبت در زمینه دستاوردها و شاخص‌ های کلان شرکت دانست.

وی سرمایه‌ گذاری روی سطوح مدیریتی و رهبری شرکت فولاد هرمزگان را یکی از ماموریت‌ های این شرکت و بر عهده واحد آموزش و توسعه نیروهای انسانی برشمرد .
در ادامه امین رنجبرفرد مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد هرمزگان از اهداف، کارکردها و اهمیت این کارگاه گفت. 

وی با اعلام اینکه برنامه توسعه فردی سطوح مدیریتی شرکت فولاد هرمزگان ویژه معاونان و مدیران این شرکت می باشد هدف از آن را توسعه مهارت‌های خودآگاهی، خودشناسی و خودیادگیری و خودتوسعه‌ای مخاطبان دانست.

رنجبرفرد در تشریح بیشتر این موضوع گفت: در این کارگاه در قالب ماژول‌های متفاوت و متنوع، نسبت به سنتز  مفهومی توسعه فردی، تولید فهم و درک مشترک درباره این پدیده و کارکردها و آثار مثبت آن در حیات شرکت فولاد هرمزگان؛ اقداماتی انجام می‌ شود. کارگاه توسعه فردی بر یادگیری‌های ما درباره روندهای جهانی مبتنی است.

او گفت: به عبارت بهتر بعد از انجام بررسی‌ های لازم به این نتیجه رسیده‌ایم که شرکت‌ ها به ویژه شرکت‌ های بزرگی که روی توسعه رهبری خود سرمایه‌گذاری‌ های بیشتری کرده‌اند توسعه اقتصادی پایداری را در محیط پیرامونی خود تجربه کرده‌ اند.

منبع خبر: روابط عمومی فولاد هرمزگان

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 127
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 131
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 130
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24