Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 103
تبلیغ بورس24

ایران و غرب در مذاکرات بر سر بسیاری از مسائل، اختلافات بزرگی دارند میخائیل اولیانوف، نماینده دائم روسیه در سازمان‌ های بین‌ المللی مستقر در وین، گفت: هیئت جدید ایرانی که در مذاکرات وین برای احیای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) درباره برنامه هسته‌ ای ایران شرکت می‌ کند، آماده گفتگوی مستقیم با هیئت آمریکایی نیست...

اولیانوف: تهران هنوز آماده گفتگوی مستقیم با واشنگتن در مذاکرات وین نیست

بورس24 : سفیر روسیه میخائیل اولیانوف اظهار داشت که روند کاری با هدف بازگشت به برجام آغاز شده است. او در عین حال هشدار داد که این کار [بازگشت به برجام] به دلیل اختلافات عمده [بزرگ] بین ایران و مشارکت کنندگان غربی بر سر بسیاری از مسائل، کار آسانی نخواهد بود. 

میخائیل اولیانوف، نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، گفت: هیئت جدید ایرانی که در مذاکرات وین برای احیای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) درباره برنامه هسته‌ای ایران شرکت می‌کند، آماده گفتگوی مستقیم با هیئت آمریکایی نیست.

اولیانوف در پاسخ به این سوال که آیا هیئت جدید ایران آماده مذاکره مستقیم با نمایندگان آمریکا در وین است، گفت: اینجا هیچ چیز تغییر نکرده است.

سفیر روسیه تصریح کرد که روند کاری با هدف بازگشت به برجام می‌تواند آغاز شده تلقی شود. این دیپلمات هشدار داد که این کار [بازگشت به برجام] به دلیل اختلافات بزرگ بین ایران و مشارکت کنندگان غربی در مورد بسیاری از مسائل، کار آسانی نخواهد بود.

وی تصریح کرد: با این حال گفتگو‌های امروز و گفتگو‌های جداگانه ما با رابرت مالی فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران نشان داد که همه بدون استثنا به دنبال دستیابی به نتیجه مثبت هستند و این مهم‌ ترین پیش شرط برای ادامه و تکمیل موفقیت آمیز مذاکرات است. 

منبع خبر: انتخاب

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24