Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 103
تبلیغ بورس24

پروژه های هنگام، زیرو فلرینگ و هوی اند پتروشیمی نوری از مهمترین پروژه‌های این شرکت، طبق آنچه مدیران شرکت وعده داده بودند باید در ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد. آنچه از روند پروژه ها و صحبت مدیران مجموعه برمی‌آید، ظاهرا طبق برنامه این اتفاق رخ خواهد داد.

آخرین وضعیت پروژه های پتروشیمی نوری به روایت مدیرعامل

بورس24 : پروژه های هنگام، زیرو فلرینگ و هوی اند پتروشیمی نوری از مهمترین پروژه‌های این شرکت، طبق آنچه مدیران شرکت وعده داده بودند باید در ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد. آنچه از روند پروژه ها و صحبت مدیران مجموعه برمی‌آید، ظاهرا طبق برنامه این اتفاق رخ خواهد داد.

تقی صانعی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری در خصوص پروژه های این شرکت در حاشیه نمایشگاه کیش اینوکس به خبرنگار بورس24 گفت:  در سال ۹۸ پروژه اوره - آمونیاک هنگام خریداری شد و امروز این پروژه در حال انجام است. تمام تلاش ما این است که طبق برنامه واحد اوره را در سرویس قرار دهیم. این پروژه خیلی حساب شده و با هدف داشتن حاشیه سود پایدار برای سهامداران خریدار گردید. 

وی گفت:  واحد آمونیاک و اوره  هنگام هر دو به موازات هم پیش می‌رود و پروژه هوی اند هم  به همین‌صورت طبق برنامه پیش می‌رود. ان شاءالله بعد از گزارشی که به کدال اعلام می‌کنیم،  تمام پیشرفت‌های پروژه را در کدال اعلام خواهیم کرد.

صانعی افزود: واحد شیرین سازی هوی اند و واحد زیروفلرینگ‌  خوشبختانه پیشرفت‌های خیلی خوبی دارند و ان شاءالله بتوانیم در آن زمانی که قول داه‌ایم راه‌اندازی کنیم.

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24