Bourse24 Ads 97
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24

مدیرعامل فولاد خراسان جمعه ۱۲ آذرماه با حضور در حوزه‌های مختلف برگزاری آزمون استخدامی این شرکت در نیشابور، از نزدیک روند برگزاری این آزمون را ارزیابی کرد.

بازدید مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از حوزه‌های برگزاری آزمون استخدامی شرکت

بورس24 : مدیرعامل فولاد خراسان جمعه ۱۲ آذرماه با حضور در حوزه‌های مختلف برگزاری آزمون استخدامی این شرکت در نیشابور، از نزدیک روند برگزاری این آزمون را ارزیابی کرد.

کسری غفوری، در حاشیه این بازدید با بیان این که برگزاری آزمون ورودی، بستر اولیه شایسته گزینی، عدالت استخدامی و شفافیت در به کارگیری منابع انسانی باارزش شرکت ماست، افزود: امیدوارم بهترین‌ها در این امتحان به موفقیت دست یابند و به عنوان همکاران ما، آینده بزرگ‌ترین قطب صنعتی شرق کشور را به دست بگیرند.

وی با قدردانی از تلاش دست‌اندرکاران برگزاری آزمون افزود: آزمون امسال سه‌ ویژگی منحصر به فرد دارد: یکی این که برای اولین بار حوزه امتحان، شهرستان نیشابور تعیین شده تا اکثریت داوطلبان که ساکن نیشابور، فیروزه یا زبرخان‌اند، با مشکل تردد در روز آزمون مواجه نباشند، دوم این که برای نخستین بار زنان و دختران توانمند شهرستان امکان شرکت در آزمون استخدامی فولاد را پیدا کردند.

غفوری افزود: سومین ویژگی آزمون امسال، جذب صددرصدی نیرو صرفا از میان داوطلبان بومی نیشابور بزرگ است.

گفتنی است هشتمین آزمون استخدامی مجتمع فولاد خراسان از بدو تاسیس، باهدف جذب ۱۶۹ نفر نیروی انسانی توانمند، روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ آذرماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

منبع خبر: روابط عمومی فولاد خراسان

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24