Bourse24 Ads 97
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24

کیش اینوکس 2021 در شرایطی برگزار شد که به دلیل کرونا، حدود دو سال رویدادهای مالی برگزار نشده بود و این اولین رویداد مالی کشور پس از همه گیری کرونا بود. با وجود شرایط سخت کشور، لیدرهای بازار سرمایه جهت حمایت از این نمایشگاه و به نوعی حفظ منافع سهامداران و رونق اقتصادی در مناطق آزاد حضور به عمل آوردند.

اولین رویداد مالی کشور پس از همه گیری کرونا

بورس24 : کیش اینوکس 2021 در شرایطی برگزار شد که به دلیل کرونا، حدود دو سال رویدادهای مالی برگزار نشده بود و این اولین رویداد مالی کشور پس از همه گیری کرونا بود.

نمایشگاه بورس، بانک بیمه و خصوصی سازی در حالی به پایان رسید که در این شرایط سخت اقتصادی و همزمانی با وضعیت کرونا انتظار حضور شرکت ها و بازدید کنندگان نمی‌رفت.

اما با وجود همه این شرایط سخت، لیدرهای بازار سرمایه جهت حمایت از این نمایشگاه و به نوعی حفظ منافع سهامداران و رونق اقتصادی در مناطق آزاد حضور به عمل آوردند.

هلدینگ خلیج فارس با حضور پربار خود در تمام پنل های تخصصی و ارائه راهکار های مختلف در جهت جذب سرمایه برای پیشبرد پروژه های زیر مجموعه خود نشان داد به همت مدیران می‌توان، در سخت ترین شرایط هم اهداف بزرگ را به ثمر رساند.

گروه توسعه ملی، بانک ملت، تامین سرمایه ملت، چادر ملو، گل گهر، ذوب آهن اصفهان، سبدگردان نیکی ،  بانک صادرات،بیمه دی، تامین سرمایه تمدن،بیمه کوثر نیز به عنوان حمایت کننده از این نمایشگاه، نقش پر رنگی داشتند.

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24