Bourse24 Ads 119
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 120
تبلیغ بورس24

گفت و گوی بورس 24 با سید ابوتراب فاضل مدیر عامل هلدینگ بین المللی توسعه و معادن غدیر در خصوص پروژه ها و آخرین وضعیت شرکت...

«وکغدیر» در راه است...

گفت و گوی بورس24 با سید ابوتراب فاضل مدیر عامل هلدینگ بین المللی توسعه و معادن غدیر در خصوص  پروژه ها و آخرین وضعیت شرکت...

* حدود ۱۰ روز گذشته درج نماد‌مان بعد از ثبت نهاد‌مالی با نماد "وکغدیر " انجام شد.  عرضه شرکت، عدد بزرگی  خواهد بود و اگر ۱۰ درصد آن را هم بخواهیم عرضه کنیم،  ۴ تا 5 هزار میلیارد تومان نقدینگی از بازار جذب می‌کند.در نتیجه زمانی عرضه خواهیم داشت که توان بازار برای  جذب این پول وجود داشته باشد.

* امیدواریم که با این روند سهم عرضه شود ولی ما بهمن ماه را برای عرضه گذاشته‌ایم.

* مهم‌ترین خبر معدنی ما بردن مزایده طلای خونیک بود که  هم ظرفیت بالقوه  و هم عیار خیلی بالایی دارد و هم یک ماراتن را به این سمت برده ایم و کنسرسیوم معدنی جانجا را با شرکای‌مان چادرملو، گل گهر، گهر زمین و و‌معادن وتجلی بسته‌ایم که ان شاالله جانجا در ماه آینده ( بزرگترین معدن مس در خاورمیانه ) به مراحل خوبی برسد.

*  تقریبا  ۹۸ درصد‌ پرتفوی شرکت  فولادی است  از ۳۵۰ میلیارد تومان ۹۹ به ۱۸۵۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ رسیده‌ایم و ۶۲۰۰ میلیارد تومان هم در سال ۱۴۰۱ هدف گذاری کرده‌ایم که حتما بیشتر هم می‌شود.

* پس از عرضه ( فغدیر ) و (فرود )  ، خودمان هم انشاالله عرضه می‌شویم ، برای ورود فولاد نی‌ریز و سالکو هم برنامه ریزی کرده ایم. این دو شرکت در اولویت ما هستند که وارد بورس شوند و آنجایی که با ایمیدرو شریک هستیم  ، موضوعات خاصی وجود دارد که در حال انجام هستیم.

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 111
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24