Bourse24 Ads 135
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 139
تبلیغ بورس24

دادستان کل کشور گفت: قوه قضائیه در راستای تحقق شعار سال: «تولید، پشتیبانی‌ ها و مانع‌ زدایی‌ ها» با تمام ظرفیت خود از صنایع و تولید کنندگان داخلی حمایت می کند و در این مسیر نیز توانسته مشکل دو هزار واحد صنعتی را حل کند...

تقدیر دادستان کل کشور از مدیر عامل سایپا برای خروج پراید از خط تولید

بورس24 : دادستان کل کشور گفت: قوه قضائیه در راستای تحقق شعار سال: «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» با تمام ظرفیت خود از صنایع و تولیدکنندگان داخلی حمایت می کند و در این مسیر نیز توانسته مشکل دو هزار واحد صنعتی را حل کند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری در بازدید از گروه خودروسازی سایپا و فعالیت‌ های توسعه‌ ای که در این مجموعه انجام می شود، اظهار داشت: سایپا، مجموعه‌ای فعال و پویا است که می‌تواند با تکیه بر توان مهندسان و کارگران خود، بخش قابل توجهی از نیاز کشور به خودرو را پاسخ بدهد.

وی با بیان اینکه بازدید از گروه خودروسازی سایپا در هفته قوه قضائیه با دو هدف انجام شد، افزود: نخستین هدف بیان خسته نباشید به کارگران و مهندسان این مجموعه خودروساز است و دومین هدف آن شنیدن چالش هایی است که سایپا در مباحث حقوقی و قضائی دارد و از موانع تولید در این گروه است.

منتظری تصریح کرد: قوه قضائیه حامی تمام صنایع کشور است و برای رفع مشکلات و پشتیبانی از آنها از تمام ظرفیت های خود استفاده می کند.

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه در دو سال اخیر توانسته ایم مشکل بیش از دو هزار مرکز صنعتی را رفع کنیم و برای ادامه این روند آمادگی لازم را داریم، تصریح کرد: هر صنعت و تولیدی که می تواند به اقتصاد کشور کمک کند، قوه قضائیه از آن حمایت می کند تا فعالیت های آن مجموعه روان و بدون مشکل شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در دولت سیزدهم که کمتر از دو ماه آینده فعالیت خود را آغاز می کند، سطح هماهنگی ها و همکاری ها بیشتر شود تا با سرعت بیشتری بتوان فضای تولید را تسهیل و مشکلات تولیدکنندگان را حل کرد.

منتظری گفت: در بازدیدی که از مجموعه سایپا داشتم از مدیرعامل این مجموعه خواستم که نسبت به ارتقاء سطح استانداردهای موجود و ایمن سازی خودروها تلاش بیشتری انجام دهند؛ چرا که توجه به این امر باعث می شود که مردم بیش از گذشته به صنعت خودروسازی کشورمان اعتماد کنند.

وی با بیان اینکه صنعت خودرو باید به گونه ای فعالیت کند که مردم نسبت به خودروی ایرانی هیچ گلایه و انتقادی نداشته باشند، افزود: انصافا گروه خودروسازی سایپا نسبت به گذشته توسعه خوبی پیدا کرده است و این امرقابل تقدیر است.

دادستان کل کشور گفت: برای آنکه رشد و توسعه صنعت خودرو مضاعف شود توصیه می کنم که شرکت های خودروسازی سطح تعامل خود را افزایش دهند تا بتوان به سمت خودکفایی رفت و تحریم های ظالمانه را بی اثر کرد و همچنین در صورت همکاری مشترک می توان رشد کیفی را در تولید خودروهای داخلی پیش از گذشته دید.

وی گفت: از مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا تقدیر و تشکر می کنم که طی سال های سخت تحریم توانست گروه خودروسازی سایپا را در مسیر رشد و توسعه قرار دهد و ضمن طراحی و تولید خودروهای جدید، خودروی پراید را از خط تولید این مجموعه حذف کند.

وی افزود: ایران با سخت ترین و ظالمانه ترین تحریم ها روبرو است و از طرفی نمی توان به قول و وعده هایی که آنها در مذاکرات می دهند اعتماد کرد چرا که آنها به تعهدات خود پایبند نیستند لذا تنها راه نجات اقتصاد کشور تکیه بر اقتصاد مقاومتی است و این امر زمانی حاصل می شود که صنایع کشور به خصوص صنعت خودرو با تکیه بر نیروی مهندسان جوان خود رشد کنند.

منبع: سایپا نیوز

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 127
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 143
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 141
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 131
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 130
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24