Bourse24 Ads 97
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 101
تبلیغ بورس24

با توجه به روند معاملات و عرضه و تقاضا در روز معاملاتی چهارشنبه و با توجه به تداوم تأثیر اخبار و شایعات بر رفتار سرمایه‌گذاران طی روزهای آتی، برای بازار روز شنبه نیز می‌توان انتظار حضور پررنگ سهامداران و سرمایه‌گذاران در عرضه‌ها را داشت و بازار را برای شنبه نیز منفی و نزولی پیش‌بینی نمود...

فردا هم منفی می خوریم؟

بورس24 : طی بازار روز چهارشنبه همان‌طور که انتظار می‌رفت در پی ابهامات ایجاد شده در خصوص آینده مذاکرات سیاسی ایران و وضعیت اقتصادی کشور و با افزایش برخی گمانه‌زنی‌ها از افت بیشتر نرخ دلار در بازار ارز، معاملات در عموم نمادها به ویژه نمادهای بزرگ و شاخص ساز در بازه‌های منفی آغاز شد چنانکه شاخص طی معاملات این روز با روندی نزولی و منفی کار خود را دنبال نمود.

در نمادهای گروه خودرو و ساخت قطعات نیز با اظهارنظر مسئولین در خصوص احتمال عدم افزایش نرخ خودرو، معاملات همچون سایر نمادها در کف قیمتی و صف‌های فروش دنبال شد.

نمادهای گروه بانکی نیز با وجود آغاز به کار در بازه‌های مثبت درنهایت تحت تأثیر جو منفی حاکم بر بازار، در نهایت روند نزولی را طی نموده و در بازه‌های منفی معاملات این گروه پایان یافت.

حال با توجه به روند معاملات و عرضه و تقاضا در روز معاملاتی چهارشنبه و با توجه به تداوم تأثیر اخبار و شایعات بر رفتار سرمایه‌گذاران طی روزهای آتی، برای بازار روز شنبه نیز می‌توان انتظار حضور پررنگ سهامداران و سرمایه‌گذاران در عرضه‌ها را داشت و بازار را برای شنبه نیز منفی و نزولی پیش‌بینی نمود.

البته لازم به یادآوری است که این پیش‌بینی با توجه به اطلاعات در دسترس فعلی و روند عرضه و تقاضا طی ساعات پایانی روز معاملاتی چهارشنبه می‌باشد و انتشار اخبار و اطلاعات جدید در خصوص مذاکرات و همچنین روند آتی نرخ ارز، می‌تواند باعث تغییر پیش‌بینی فوق و بازگشت شاخص به مدار صعودی و مثبت شود.

برای مشاهده چشم انداز بازار فردا اینجا کلیک کنید...

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 99
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24