Bourse24 Ads 175

Bourse24 Ads 181

حالا دیگر نوبت به تصمیمات سیاسی رسیده است همه طرف‌ های مذاکره باید تصمیم خود را بگیرند «پیتر استانو»، سخنگوی جوزپ بورل، هماهنگ‌ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در گفتگو با روزنامه لبنانی «النهار» گفت...

سخنگوی بورل: هیچ موضوع قابل مذاکره‌ ای با ایران باقی نمانده

بورس24 : پیتر استانو سخنگوی جوزپ بورل گفت: گفتگو‌ها اکنون تمام شده و دیگر چیز قابل مذاکره‌ای وجود ندارد و همه چیز در متن نهایی که روز دوشنبه به مشارکت‌کنندگان در مذاکرات وین تقدیم شد، مشخص شده است. 

سخنگوی هماهنگ‌ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد که هیچ چیز قابل مذاکره‌ای در مذاکرات هسته‌ای با ایران به جا نمانده و نوبت به تصمیمات سیاسی رسیده است. 

«پیتر استانو»، سخنگوی جوزپ بورل، هماهنگ‌ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در گفتگو با روزنامه لبنانی «النهار» گفت که ۴ روز پایانی مذاکرات در وین به گفتگو‌های غیرمستقیم هیئت‌های ایرانی و آمریکایی برای بهبود و حل و فصل چند مسئله اندک باقی‌مانده و برخی تعدیلات در طرح پیشنهادی بورل گذشت.

وی گفت که این گفتگو‌ها اکنون تمام شده و دیگر چیز قابل مذاکره‌ای وجود ندارد و همه چیز در متن نهایی که روز دوشنبه به مشارکت‌کنندگان در مذاکرات وین تقدیم شد، مشخص شده است.

استانو از بیان هرگونه جزئیات درباره این متن خودداری کرد، اما گفت که «این بهترین پیشنهاد ممکن است که در آن ملاحظات همه طرف‌ها لحاظ شده و می‌توان درباره آن به توافق رسید».

وی افزود که اکنون همه طرف‌ های مذاکره باید تصمیم سیاسی خود را بگیرند و تأکید کرد که بورل در انتظار گرفتن تصمیمات سیاسی سرنوشت‌ساز برای امضای توافق است.

منبع خبر: ایلنا

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 143
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 131
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 164
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 130
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24