Bourse24 Ads 119
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 120
تبلیغ بورس24

عرضه محصول به ۳ برابر قیمت واقعی! اسدالله کارگر در گفتگویی درباره عرضه میوه و محصولات صیفی بسته بندی شده در خواربار فروشی و سوپر مارکت ها با قیمت‌ های گزاف گفت: اخیراً به موردی برخورد کردم که یک کیلوگرم سیب زمینی بسته بندی شده را به قیمت ۱۸ هزار تومان عرضه می‌ کرد، در حالی که قیمت سیب زمینی بین ۵۵۰۰ تا نهایتاً در بهترین نوع، ۷,۰۰۰ تومان است...

گران فروشی میوه به سبک شرکت های بسته بندی

بورس24رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: برخی افراد با اجاره واحدهایی اقدام به بسته بندی و توزیع میوه و صیفی جات با قیمت های گزاف عرضه می کنند که مورد تایید اتحادیه نیست.

اسدالله کارگر در گفتگویی درباره عرضه میوه و محصولات صیفی بسته بندی شده در خواربار فروشی و سوپر مارکت ها با قیمت‌های گزاف گفت: اخیراً به موردی برخورد کردم که یک کیلوگرم سیب زمینی بسته بندی شده را به قیمت ۱۸ هزار تومان عرضه می‌کرد در حالی که قیمت سیب زمینی بین ۵۵۰۰ تا نهایتاً در بهترین نوع، ۷,۰۰۰ تومان است.

وی با بیان اینکه مرکز عرضه کننده این محصول عنوان می‌کرد که شرکت این محصولات را بسته بندی و پخش می‌کند، افزود: مشخص نیست کدام شرکت اقدام به چنین کاری کرده و این اقدام به هیچ عنوان قابل قبول نیست و گرانفروشی محض است.

این فعال بخش خصوصی با بیان اینکه چنین شرکت‌هایی مورد تأیید اتحادیه فروشندگان میوه وسبزی نیست، گفت: برخی افراد با اجاره واحدهایی اقدام به بسته بندی و توزیع میوه و صیفی جات با قیمت‌های گزاف و بازار را نیز دچار اختلال می‌کنند همچنین شرکت‌هایی هم که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند اما پروانه کسب ندارند، مورد تأیید ما نیستند چرا که کنترلی روی کار آنها وجود ندارد.

کارگر اضافه کرد: فقط یک شرکت که در فضای مجازی فعالیت می‌کند از اتحادیه پروانه کسب دریافت کرده و روند دریافت مجوز و پروانه کسب برای سایرین نیز تسهیل شده و هر کس بخواهد می‌تواند به راحتی مجوز دریافت وفعالیت کنند.

منبع: مهر 

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید


پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 111
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24