Bourse24 Ads 40
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 42
تبلیغ بورس24

نیروگاه خورشیدی ١٠ مگاواتی غدیر کوشک با حضور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا)، مدیر عامل شرکت سرمایه‌ گذاری غدیر، جمعی از مسئولین استان یزد و مدیران شرکت سرمایه‌ گذاری برق و انرژی غدیر به صورت ویدئو کنفرانس، 27 مهر ماه افتتاح شده و به بهره‌ برداری رسید...

نیروگاه خورشیدی ١٠ مگاواتی غدیر کوشک افتتاح شد 

بورس24 : نیروگاه خورشیدی ١٠ مگاواتی غدیر کوشک با حضور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا)، مدیر عامل شرکت سرمایه‌ گذاری غدیر، جمعی از مسئولین استان یزد و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر به صورت ویدئو کنفرانس، 27 مهرماه افتتاح شده و به بهره‌ برداری رسید. 

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری غدیر، پروژه نیروگاه خورشیدی فتوولتائیک ١٠ مگاواتی غدیر کوشک،نسبت به پروژه‌های مشابه دارای تجهیزات فنی با کیفیت بالاتری بوده و در عین حال هزینه سرمایه‌گذاری آن نسبت به دیگر پروژه‌ها کمتر است و در ضمن مدت اجرای پروژه تنها در حدود ٦ ماه بوده که در نوع خود در کشور بی‌ سابقه است. 

بر اساس این گزارش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) نیز در این مراسم عنوان کرد: مناطق آفتابی به دلایل فنی که بسیاری از شما بهتر از من اطلاع دارید یک حسنه حساب می‌شود و بنده شخصا به بحث توسعه نیروگاه‌های خورشیدی در کشور به دلایل مختلف علاقه مند هستم. 

امیر دکتر نجفی‌ پور با اشاره به صحبت‌ های مدیر عامل شرکت برق و انرژی غدیر بافق گفت: توضیحات جناب آقای معصومی درباره آنچه که در این پروژه اتفاق افتاده است قابل تقدیر است و انتظار داریم با همراهی شرکت سرمایه گذاری غدیر پروژه 800 مگاواتی هم انشااله اجرا شود. 

وی به صحبت‌ های وزیر نیرو اشاره کرد و افزود: از قول جناب محرابیان وزیر محترم نیرو شنیده بودم که ایشان قصد دارند از تولید و توسعه برق خورشیدی حمایت کنند که این برای بنده باعث خرسندی است که بتوانیم برای کشورمان و صاحبان سرمایه طبق گفته‌ های مدیر عامل شرکت سرمایه‌ گذاری غدیر کار جدی و موفقی انجام دهیم. 

وی تاکید کرد: در سیزده سالی که با این مجموعه آشنایی دارم، شرکت سرمایه‌ گذاری غدیر امروز با سال‌ های گذشته اصلا قابل قیاس نیست و جناب دکتر امیر عباس حسینی که از مفاخر مدیریتی کشور هستند هلدینگ غدیر را در بخش‌ های بهره‌ وری، بازده سرمایه، شفافیت، مبارزه با فساد و توسعه به یک هلدینگ متفاوت تبدیل کردند که جا دارد به ایشان و همکارانشان خداقوت و دست مریزاد بگویم و نیز از مسئولین استانی و کشوری که از این پروژه حمایت کردند تشکر می‌ کنم و امیدوارم هر روز بیش از پیش شاهد توسعه، رفاه، آرامش و احساس امنیت در کشور عزیزمان باشیم.

بر اساس این گزارش امیر عباس حسینی مدیر عامل شرکت سرمایه‌ گذاری غدیر در افتتاح نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی غدیر کوشک بافق گفت: استفاده از انرژی‌ های تجدید‌ پذیر در 50 سال آینده به عنوان یکی از موضوعات مهم و استراتژیک مورد توجه است و سهم انرژی خورشیدی در کشوری چون ایران اسلامی که بیش از 300 روز آفتابی دارد بدین معنی است که توجه به تامین برق از حوزه خورشیدی دارای اولویت است. 

وی ادامه داد: وزیر محترم نیرو هدف‌گذاری 10 هزار مگاواتی از انرژی‌ های تجدید پذیر با محوریت خورشیدی در 4 سال آینده را به عنوان هدف کلان وزارت نیرو مطرح کردند و ما هم در غدیر آمادگی سرمایه‌ گذاری جهت احداث ٨٠٠ مگاوات نیروگاه خورشیدی را در ٤ سال آینده خواهیم داشت. 

مدیر عامل غدیر با اشاره به سهامداران این شرکت بیان کرد: سهامداران شرکت سرمایه‌ گذاری غدیر عمدتا بازنشستگان نیروهای مسلح هستند که زحماتی که این عزیزان در طول ۴ سال گذشته در دوران جنگ و در دفاع از کیان این کشور کشیدند بر کسی پوشیده نیست بنابراین وظیفه ما در حوزه سرمایه‌ گذاری غدیر این است، که به نحوی سرمایه‌ گذاری کنیم که برای سهام‌ داران بازدهی مناسبی داشته باشد.

منبع خبر: سازمان خبری - تحلیلی بورس 24

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

نظرات :

شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

شما هم نظر دهید

برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

پاسخ به سوالات بورسی شما
Bourse24 Ads 18
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 20
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 25
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 27
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 28
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 29
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 30
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 31
تبلیغ بورس24
Bourse24 Ads 32
تبلیغ بورس24